Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Podkarpacie » Zaatakował ludzi nożem w galerii handlowej

Zaatakował ludzi nożem w galerii handlowej

    A A A Drukuj
                                  
2017-10-20 17:23, ostatnia aktualizacja 4 miesiace temu

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem kilka osób w galerii handlowej. Mężczyzna działał irracjonalnie, raniąc ludzi w plecy. Jedna ze zranionych kobiet zmarła. Rannych jest jeszcze 10 osób.

Około godz. 15 dyżurny policji w Stalowej Woli został powiadomiony o mężczyźnie, który zranił nożem kilka osób w galerii handlowej przy ul. Chopina. Policjanci ustalili wstępnie, że mężczyzna atakował ludzi od tyłu, ranił w plecy ale zadawał ciosy nożem także w klatkę piersiową i głowę.

Rannych zostało 10 osób, 7 poważnie, niestety jedna z zaatakowanych kobiet zmarła, najstarsza z zaatakowanych. Dwie osoby zostały ranne w stopniu średnim, jedna lekko.  

- Młody mężczyzna został zatrzymany przez klientów galerii. Policjanci ustalili, że jest to 27-letni mieszkaniec Stalowej Woli, nie był wcześniej notowany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na obecność innych substancji – poinformowała podkarpacka Policja.

Na chwilę obecną nie są znane motywy działania mężczyzny. 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
4 miesiace temu