Imieniny: 
 
W portalu osób: 1736, firm: 1480
znajdujesz się w portalu:
Rzeszów
Mielec
Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Piłka nożna » FUTSAL: Heiro poszukuje zawodników

FUTSAL: Heiro poszukuje zawodników

    A A A Drukuj
                                  
2011-04-20 09:47, ostatnia aktualizacja 7 lat temu

Sezon 2011/12 II Polskiej Ligi Futsalu gr. 3 (piłka nożna halowa) w której zagra Heiro Rzeszów zapowiada się ciekawiej między innymi dlatego, iż prawdopodobnie zobaczymy dwie nowe drużyny w tej klasie rozgrywkowej.

Sezon 2011/12 II Polskiej Ligi Futsalu gr. 3 w której zagra Heiro Rzeszów zapowiada się ciekawiej między innymi dlatego, iż prawdopodobnie zobaczymy dwie nowe drużyny w tej klasie rozgrywkowej.

Po sezonie nieobecności do rozgrywek powrócić ma Akademia Futsal Tarnów. W sezonie 2009/10 drużyna ta zajęła II miejsce w rozgrywkach ustępując jedynie ... Heiro.

W Tarnowie jest spory popyt na futsal. Tarnowska Liga Futsalu skupia w 6 klasach rozgrywkowych ponad 60 zespołów. Podczas niedawnego meczu 1/16 Halowego Pucharu Polski mecz środowiskowej drużyny Lumaro Ekotar/Elbud Tarnów notabene vicemistrza Podkarpacia z 2010 r. z Pogonią 04 Szczecin obserwowało ok. 400 kibiców.

Akademia Futsal to zespół złożony z młodych zawodników częściowo grających na boiskach trawiastych. Szkoleniowcem zespołu jest doświadczony w kwestiach futsalowych Jakub Drwal - członek Młodzieżowej Komisji Futsalu.

Zupełnie nowa drużyna na II ligowych parkietach ma zostać zgłoszona z Buska-Zdroju. Nowy zespołu to zagadka dla pozostałych ekip. To sprawia iż liga stanie się jeszcze bardzie atrakcyjna dla potencjalnego kibica.

Wyjaśniły się też pierwsze kwestie kadrowe w zespole "Dzików". Drużyny nie wzmocnią gracze środowiskowego Bać-Polu Andrzej Kawa i Marcin Dawidziak (zagrają w zespole Bać-Polu lub SPARu w rozgrywkach III ligi podkarpackiej). Obaj zawodnicy grali już w Heiro w rozgrywkach I ligi w sezonie 2008/09.

Chęć występu w barwach Heiro wyrazili natomiast inni zawodnicy. Piotr Ożóg (gracz środowiskowego Geokartu oraz Res-Gestu) występujący w A-klasowym Zimowicie Rzeszów. Poza nim jeżeli wszystko pójdzie w należytym kierunku w naszej drużynie zagra Marcin Pietrucha (występował w środowiskowej drużynie IMS Elektronarzędzia a ostatnio Panowie Magnaci). Na "dużym" boisku gra w V-ligowych rezerwach Resovii Rzeszów, podobnie jak kapitan naszego zespołu Piotr Krawczyk.

Nie można też przekreślać szans na grę w Heiro, 26-letniego Witolda Jakubowskiego. Zawodnik grał w Heiro przez kilka sezonów ligi środowiskowej a także w III lidze (sezon 2007/08). Miał też okazję dwukrotnie zagrać w futsalowej reprezentacji Polski(mecze przeciwko Serbii). Jakubowski obecnie gra w zespole "z trawy" - Siarce Tarnobrzeg.

Trwają poszukiwania zawodników nie związanych z klubami piłki nożnej na trawie lub takich, którzy grają w niskich ligach (A i B klasa) i mecze w II ligowym Heiro nie kolidowałby z grą w naszym zespole. 
 
 

Artykuł dodał:
heiro Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
heiro Napisz wiadomość
7 lat temu
hej Napisz wiadomość
7 lat temu
 
 

Kontakt do NAS:
WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33
Redakcja: redakcja@hej.rzeszow.pl
Biuro: biuro@hejgrupa.pl
PORTAL HEJ.RZESZOW.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!
Copyright © HejGrupa
Na skróty:Reklama  |   Sport  |   Hotel Mielec  |   Fitness  |   Pizza    |   PRACA   |   Biżuteria Modowa Handmade    |   Glutamina Odżywki