Strona główna » Wydarzenia » Wystawa » Kultura » „Kartki z podróży”. Niesamowite zdjęcia gór ...
 
 

„Kartki z podróży”. Niesamowite zdjęcia gór Małgorzaty Dul

A A A Drukuj
                                  
Zainteresowanych osób: 02014-12-10 12:59       

Andy Boliwijskie, Pamir Kirgiski, Góry Ekwadoru, ale także „nasze” Bieszczady i Tatry. Zapierające dech górskie pejzaże zobaczymy na wystawie fotografii Małgorzaty Dul zatytułowanej „Kartki z podróży”.

     

„Kartki z podróży” to zbiór wspomnień z  kilku ostatnich lat, które zostały w pamięci po przebytych wędrówkach. Są tu wspomnienia z dalekich wypraw. Zdjęcia pokazujące potęgę i piękno gór wysokich, niesamowitą przestrzeń i egzotykę krajobrazu. Ale obok nich zawsze zostaje w sercu miejsce na obrazy ze spotkań z naszymi bliskimi górami. Niezapomniane są chwile budzenia się dnia na bieszczadzkich łąkach zasnutych mgłami, beskidzkie wędrówki, czy tatrzańskie ścieżki.

Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 12 grudnia 2014 r. o godzinie 18 w Galerii Nierzeczywistej  (Rzeszów ul. Matejki 10).

Małgorzata Dul
– członek Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego, pasjonatka gór, przewodnik beskidzki, autorka wystaw fotograficznych, nagradzana i wyróżniana w konkursach fotograficznych. Od wielu lat wędruje po górach. Górską przygodę zaczęła w Beskidach. Potem były Tatry i Alpy. Uczestniczka wypraw między innymi w Andy Boliwijskie, Pamir Kirgiski, góry Ekwadoru, Meksyku.

Wyślij info o tym wydarzeniu na adres:
(Adresy email możesz oddzielić od siebie przecinkami i średnikami.)
 
 
 

Wydarzenie dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń wydarzenie


 
Dodatkowe informacje
Adres:
w Galerii Nierzeczywistej (Rzeszów, ul. Matejki 10)
Kontakt:
nie podano
Wstęp:
wolny
Data:
2014-12-12 18:00
Ostatnio przeglądający
Brak wyników.