Strona główna » Wydarzenia » Inne » Inne » 11 stycznia CH Plaza Rzeszów zagra na rzecz WOŚP! ...
 
 

11 stycznia CH Plaza Rzeszów zagra na rzecz WOŚP! Początek o godz. 12!

A A A Drukuj
                                  
Zainteresowanych osób: 02015-01-07 12:37       

Warsztaty rzeźbiarskie „Aniołek dla WOŚP”, licytacja wykonanych przez dzieci aniołków oraz specjalny program przygotowany przez Muzeum Dobranocek to główne atrakcje 23. finału WOŚP w rzeszowskiej Plazie.

     

W tym roku rzeszowska Plaza zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz drugi. Podobnie jak w ubiegłym roku przez całą niedzielę na wszystkie dzieci czekać będzie moc atrakcji oraz licytacje przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP.
 
O godzinie 12:00 w atrium Centrum rozpoczną się warsztaty rzeźbiarskie "Aniołek dla WOŚP". Wykonane przez dzieci podczas dwugodzinnych zajęć anioły będą przedmiotem licytacji na rzecz WOŚP o godz. 15.30 i 17.30. O 12.30 wszyscy klienci CH Plaza Rzeszów będą mogli zobaczyć Jasełka w wykonaniu Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 20 w Rzeszowie.
 
Podczas tegorocznego 23. Finał WOŚP CH Plaza Rzeszów zaprasza także na specjalny program przygotowany przez „Muzeum Dobranocek” w Rzeszowie. O godzinie 14:00 i 16:00 wszystkie dzieci będą mogły poznać bohaterów dobrze znanych Polskich bajek Reksia oraz Misia Uszatka. Podczas spotkania pracownicy Muzeum Dobranocek opowiedzą jak powstawały polskie bajki. Zaprezentują także eksponaty muzealne dotyczące Reksia i Misia Uszatka. Przewidziano także konkursy z nagrodami.
 
Dodatkowo podczas 23. Finał WOŚP w CH Plaza Rzeszów o godzinie 14:30 i 16:30 odbędzie się czytanie zimowych bajek i baśni, a o godzinie 15:00 występ kolędników z Teatru "Maska" w Rzeszowie. Imprezę zakończy koncert kolęd w wykonaniu zespołu wokalno – instrumentalnego „Młody Duch”.
 
Wszystkie pieniądze zebrane przez wolontariuszy podczas kwesty oraz w trakcie licytacji przekazane zostaną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku podczas 23. Finał WOŚP tysiące wolontariuszy w całej Polsce będzie zbierać pieniądze dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.
 
23. Finał WOŚP w rzeszowskiej Plazie odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 stycznia w godzinach o 12:00 do 18:00. Szczegóły imprezy i program można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl oraz na https://www.facebook.com/PlazaRzeszow.

Wyślij info o tym wydarzeniu na adres:
(Adresy email możesz oddzielić od siebie przecinkami i średnikami.)
 
 
 

Wydarzenie dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń wydarzenie


 
Dodatkowe informacje
Adres:
w atrium CH Plaza Rzeszów
Kontakt:
nie podano
Wstęp:
wolny
Data:
2015-01-11 12:00
Ostatnio przeglądający
Brak wyników.