Strona główna » Wydarzenia » Inne » Inne » Licealiści zapraszają na „Rzeszowską Grę ...
 
 

Licealiści zapraszają na „Rzeszowską Grę Miejską”. Z kryminałem w tle…

A A A Drukuj
                                  
Zainteresowanych osób: 02015-01-07 13:54       

Grupa uczniów z II LO organizuje „Rzeszowską Grę Miejską”. Zadaniem uczestników będzie odnalezienie zaginionej osoby o nieznanej tożsamości. Zabawa odbędzie się 17 stycznia w godzinach 12-15.

     

W sobotę 17 stycznia uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie organizują imprezę pod nazwą „Rzeszowska Gra Miejska”. Zadanie uczestników będzie polegało na odnalezieniu zaginionej osoby o nieznanej tożsamości. Aby tego dokonać, poszczególne ekipy muszą odszukać wszystkie zaznaczone na mapie punkty i rozwiązać przygotowane łamigłówki oraz zadania. Za poprawne odpowiedzi uczestnicy otrzymają informację, która przybliży ich do celu - odgadnięcia kim jest osoba poszukiwana.

W imprezie mogą wziąć grupy liczące dokładnie trzech uczestników, z czego jedna musi być pełnoletnia. Aby wziąć udział w grze należy wysłać formularz zgłoszeniowy do 15 stycznia 2015 roku, do północy.

Szczegółowe informacje na profilu wydarzenia na Facebook’u „Rzeszowska Gra Miejska” oraz pod adresem mailowym: rzeszowskagramiejska@gmail.com.

Po zakwalifikowaniu się do udziału uczestnicy otrzymają wiadomość mailową z dokładnymi informacjami o przebiegu gry. Na zwycięzców czekają nagrody!

Celem Gry jest zaangażowanie młodych mieszkańców Rzeszowa w życie kulturalne miasta poprzez organizację przedsięwzięcia w instytucjach kultury dobrze rozpoznawalnych ze względu na swoją lokalizację i ciekawą ofertę kulturalną.

„Rzeszowska Gra Miejska” jest częścią projektu „Młodzież (dla) Miasta” organizowanego po raz drugi przez Estradę Rzeszowską w ramach działalności Rzeszowskiego Inkubatora Kultury.

Wyślij info o tym wydarzeniu na adres:
(Adresy email możesz oddzielić od siebie przecinkami i średnikami.)
 
 
 

Wydarzenie dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń wydarzenie


 
Dodatkowe informacje
Adres:
centrum Rzeszowa
Kontakt:
nie podano
Wstęp:
nie podano
Data:
2015-01-17 12:00
Ostatnio przeglądający
Brak wyników.