Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Społeczność, life » Święta za pasem. Będą kiermasze

Święta za pasem. Będą kiermasze

    A A A Drukuj
                                  
2013-11-29 10:41

Zanim to jednak nastąpi wielbicieli nietuzinkowych prezentów i oryginalnych świątecznych dekoracji zaprasza w następny weekend Stowarzyszenie BuzzArt. W „plastyku” będzie można obejrzeć wystawę rękodzieła artystycznego.

Półki popularnych dyskontów powoli wypełniają się bożonarodzeniowymi ozdobami. Nie każdy z nas ma jednak ochotę przyozdabiać choinkę taśmowo produkowanymi bombkami, łańcuchami z folii, plastikowymi anielskimi włosami, drewnianymi jabłuszkami czy gwiazdkami ze słomy. Dla tych z Państwa, który cenią sobie misterne wykonanie  i niepowtarzalne egzemplerze Stowarzyszenie BuzzArt przygotowało coś specjalnego – wystawę rękodzieła artystycznego.

W następny weekend (6-8 grudnia) w Galerii Miejskiej przy Zespole Szkół Plastycznych (ul. Staszica 16a - wejście od ul. Dąbrowskiego), na kolorowych stoiskach będzie można zobaczyć: scrapbooking, ceramikę, ikony, wyroby z filcu, niespotykaną biżuterię, decoupage – mebelki i dekoracje, designerskie lampy druciane, piękne wyroby szydełkowe, artystyczne kartki świąteczne, tradycyjne hafty krzyżykowe, malunki, rysunki, zabawki dla dzieci, ozdoby bożonarodzeniowe i jeszcze więcej. Coś dla siebie znajdą poszukiwacze oryginalnych pomysłów na prezent, jak i ci, którzy chcą przy pomocy rękodzieła wyczarować świąteczną atmosferę w domu.

Do udziału w wystawie zaproszono różne osoby, m.in. dojrzałe oraz te, które dopiero osiągnęły pełnoletniość. - Wszystkie je łączy podobna pasja, a spotkanie dowartościuje je i zmotywuje do dalszego oddawania się swoim zainteresowaniom – zapewniają organizatorzy.

Tegoroczną nowością będą warsztaty dla dorosłych i dla najmłodszych. Aby wziąć w nich udział należy się zapisać bezpośrednio u prowadzących. Kontakty do nich znajdują się na stronie: http://rekodzielorzeszow.pl/warsztaty/

BuzzArt Team jest Stowarzyszeniem reprezentującym wytwórców tradycyjnego i nowoczesnego rękodzieła z Rzeszowa i okolic, które zostało zawiązane w 2012 roku po zorganizowaniu pierwszej imprezy BuzzArt. Na dotychczasowych trzech edycjach imprezy gościło w sumie180 wystawców i niespełna 2000 odwiedzających.

Gdzie: Galeria Miejska przy Zespole Szkół Plastycznych (ul. Staszica 16a - wejście od ul. Dąbrowskiego)
Kiedy: 6 grudnia (piątek) godz: 12-18
7-8 grudnia (sobota, niedziela) godz: 10-18

Wstęp wolny. 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
5 lat temu