Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Boks i sporty walki » Świetny wynik kickboxerów w Mistrzostwach Polski!

Świetny wynik kickboxerów w Mistrzostwach Polski!

                                  
2011-10-03 12:27, ostatnia aktualizacja 7 miesięcy temu

Kolejny, udany start w ważnej imprezie rangi mistrzostw Polski Seniorów w Kickboxingu Full Contact zaliczyli podkarpaccy kickboxerzy.


w dniach 30.09-2.10 w Węgrowie k. Warszawy kickoboxerzy rywalizowali z najlepszymi zawodnikami naszego kraju o miejsca w kadrze na listopadowe Mistrzostwa Świata. Województwo podkarpackie  reprezentował jeden klub UKS Diament Pstrągowa na czele z trenerem Jerzym Pilarzem. Jak zwykle zawodnicy nie zawiedli i przywieźli z turnieju medale.

Iwona Nieroda startująca w kategorii- 56kg kobiet w finale zwyciężyła wysoko na punkty z doświadczoną zawodniczką Dorotą Godziną z KS Piaseczno, a drugi i ostatni reprezentujący UKS Diament zawodnik Dominik Pazdan wywalczył brązowy medal w kat. wagowej do- 71kg. Trzeba dodać, że jest to bardzo dobry wynik Dominika, który dopiero w tym roku przeszedł do kategorii seniorskiej.

 
 
 

Artykuł dodał:
kaprallex Napisz wiadomość
Oceń artykuł

Ostatnio przeglądający
 
kaprallex Napisz wiadomość
6 miesięcy temu
vvportero Napisz wiadomość
7 miesięcy temu