Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Dzieci » „Kreatywne lato” w Empiku! Zajęcia plastyczne od ...

„Kreatywne lato” w Empiku! Zajęcia plastyczne od piątku

    A A A Drukuj
                                  
2015-06-29 13:27

W piątek, 3 lipca, salon Empik w Galerii Rzeszów zaprasza na warsztaty plastyczne, które odbędą się w ramach cyklu „Kreatywne lato”.

Podczas zajęć uczestnicy poznają techniki plastyczne, które będą inspiracją dla realizacji projektów związanych z latem. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 10:00.

Wydarzenia cyklu „Kreatywne lato” będą się odbywać w okresie wakacyjnym na terenie całej Polski. Podczas zajęć najmłodsi goście będą mieli okazję rozwinąć swoje pasje, zapoznać się z najnowszymi technikami artystycznymi oraz własnoręcznie stworzyć niezwykłe przedmioty z wykorzystaniem materiałów plastycznych oraz artykułów codziennego użytku.

Wspólnie wykonamy prace plastyczne o tematyce letniej. Wszystkie Wasze skojarzenia związane z jedną z najpiękniejszych pór roku, za pomocą kredek, papieru kolorowego, kleju i nożyczek, a przede wszystkim wyobraźni, przeniesiemy na papier. To dzięki Waszej kreatywności i przy pomocy naszych instruktorów powstaną wyjątkowe prace, które będą przypominać Wam wakacje.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych, którzy interesują się technikami manualnymi oraz szeroko pojętą sztuką. 
 
 

Artykuł dodał:
mbado Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
Brak wyników.