Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Piłka siatkowa » Asseco Resovii ma nowego sponsora

Asseco Resovii ma nowego sponsora

    A A A Drukuj
                                  
2011-08-30 19:38
FOT. Asseco Resovia. Od lewej: Marcin Nasternak, Diana Załoga z WhyNotFly.pl, Bartosz Górski

Od przyszłego sezonu starty rzeszowskiej drużyny siatkarskiej wspierać będzie portal internetowy WhyNotFly.pl

Klub Asseco Resovia – czterokrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski - powiększył grono swoich sponsorów. W nadchodzącym sezonie wsparcia rzeszowskiemu zespołowi udzielać będzie kolejny partner, w roli którego wystąpi Why Not Fly – portal specjalizujący się w internetowej sprzedaży biletów lotniczych. W ramach współpracy nowy sponsor zadba również o kibiców tego klubu.

Podopieczni Andrzeja Kowala intensywnie trenują przed najbliższymi spotkaniami. Podczas gdy zawodnicy Asseco Resovii szlifują swoją formę, władze klubu zawarły umowę z nowym sponsorem – właścicielem serwisu www.whynotfly.pl przeznaczonego do internetowej sprzedaży biletów lotniczych, rezerwacji miejsc hotelowych oraz wykupienia ubezpieczenia podróży.

Serwis www.whynotfly.pl działa od 2009 roku. - Od tego momentu udało się nam rozwinąć skrzydła, tak aby dziś móc angażować się w ważne społecznie inicjatywy. Teraz kiedy mamy ugruntowaną pozycję na rynku, to najlepszy moment na rozpoczęcie tak interesującej współpracy biznesowej – jaką z pewnością będzie wspieranie Asseco Resovi – mówi Diana Załoga Wiceprezes Zarządu portalu WhyNotFly.pl.

Nowy sponsor poza tradycyjnymi działaniami, opierającymi się na finansowym wsparciu klubu, zmierza zadbać również o kibiców rzeszowskiego zespołu. - Kibice to część drużyny, która częstokroć sprawia, że cele z pozoru niemożliwe udaje się osiągnąć. Zawodnicy Asseco Resovii mają wspaniałych i oddanych kibiców, postanowiliśmy to docenić – wyjaśnia Diana Załoga Wiceprezes Zarządu portalu WhyNotFly.pl.

Entuzjaści siatkarskich emocji w wykonaniu zawodników Asseco Resovii, przy zakupie biletów lotniczych za pośrednictwem serwisu www.whynotfly.pl otrzymają 20% rabat od opłat serwisowych. Co więcej, nowy sponsor Asseco Resovii, w ramach współpracy postanowił również zrezygnować z części swoich zysków na rzecz Klubu. Kolejne 20% z opłaty serwisowej zasilać będzie konto rzeszowskiej drużyny. W ten sposób kibice rzeszowskiego zespołu, korzystający z usług portalu WhyNotFly.pl zyskają dodatkową możliwość wspierania swojego klubu.

- Dziękuję za zaufanie i ciekawy pomysł na współpracę. To pierwszy tego typu projekt w naszej historii, w którym sprzedaż usług dla naszych kibiców dodatkowo zasili klubową kasę, a jednocześnie zwiększy pakiet usług reklamowych realizowanych na rzecz WhyNotFly.pl - dodaje Bartosz Górski, Wiceprezes Asseco Resovii.

W najbliższym czasie zawodników rzeszowskiej drużyny w akcji będzie można zobaczyć podczas Memoriału Jana Strzelczyka, który rozegrany zostanie w dniach od 23 do 25 września w hali Podpromie. Turniej ten to dla Asseco Resovii ostatnia rozgrzewka przed startem w nowym sezonie PlusLigi. W pierwszym meczu, zaplanowanym na 1 października nasz zespół zmierzy się z AZS-em Olsztyn. 
 
 

Artykuł dodał:
hejowiec Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
vvportero Napisz wiadomość
7 lat temu
cytacik Napisz wiadomość
7 lat temu