Strona główna » Wydarzenia » Impreza » Sport » BACK TO THE GAME 01.08.2009 NIGHT CLUB / MIELEC
 
 

BACK TO THE GAME 01.08.2009 NIGHT CLUB / MIELEC

A A A Drukuj
                                  
Zainteresowanych osób: 12009-07-23 08:52       

ZAGRAJĄ: funk/hip/hop/house stage: DESZCZU STRUGI,NORIZ, TROCIAK drum and bass stage SWITCH TECHNIQUE, NEO, SAID,MDZ, CO.

     

„NU:GEN” WRACA DO GRY!

 

 

Po ponad rocznej nieobecności na mieleckiej scenie klubowej, impresariat grupy Nu:gen wraca do gry! 01.08.2009 roku w Night Clubie odbędzie się impreza zatytułowana „Back To The Game”, zapowiadająca wielki powrót grupy, która jakiś czas temu zasłynęła z organizacji w Mielcu niecodziennych, cieszących się niebywałym zainteresowaniem imprez klubowych.

 

1 sierpnia w Night Clubie zagrają:

DESZCZU STRUGI – postać, której fanom hiphopu przedstawiać nie trzeba. Obecny na polskiej scenie właściwie od jej początku. Współtwórca klasycznych już dzisiaj polskich rap albumów (m.in. Nastukafszy Trzyha/Warszafski Deszcz (WFD to pierwotna grupa didżeja – stąd też artystyczny przydomek DESZCZU STRUGI), płyty Morwy, Chleb Powszedni Zip Składu, MasZ i Pomyśl W Witrynach Odbicia, a także wydanych niedawno albumów duetu Sokół i Pono (TPWC)). Od drugiego albumu WWO, stał się trzecim, po Sokole i Jędkerze ogniwem warszawskiej grupy, z którą koncertował w całym kraju, a także na Słowacji, Litwie, w Czechach, Niemczech, Irlandii, USA oraz w Anglii, grywając tamże również swoje sety. Współzałożyciel (wraz z niegdysiejszym dj’em Warszafskiego Deszczu, Janmariem) jednej z pierwszych turntablistycznych ekip w Polsce – Polfejderu. Przez długi czas współpracował z Radiostacją, prowadząc na jej antenie własną audycję. Deszczu Strugi ma na swoim koncie dwa mix tape’y: Deszczu Strugi Bitów (2000), oraz Mixtape Prosto (2006). Obecnie grywa sety, w których dominuje funk.

SWITCH TECHNIQUE – uważany za chlubę polskiej produkcji drum & bass.. Współpracuje z zagranicznymi wytwórniami, takimi jak: DSCI4 Records, Section 8 Recordings, Zardonic Recordings, Death Brigade Recordings, Distortion Recordings, Hell’s Basement Records, ADHD Records. Jego utwory to esencja ciężkich i mrocznych dźwięków, przesiąkniętych klimatem filmów z pogranicza horroru i science fiction.

Poza wymienionymi wyżej didżejami, pierwszego dnia sierpnia w Night Clubie zagrają: finalista konkursu Dj’s Battle 2007, organizowanego przez portal DNB.pl, reprezentant Radomia  - NEO, jeden z założycieli grupy NU:GEN, mielczanin - MDZ; reprezentant Jasła na co dzień grywający w krakowskich klubach - NORIZ; członek Free Bass Movement – SAID; znany dotychczas jedynie z produkcji utworów dla kilku podziemnych mieleckich rapowych grup, reprezentant MPD – TROCIAK oraz jeden z ogniw nu:gena – CO.

 

UWAGA! W celu uniknięcia kolejki przed klubem wprowadzony został system przedsprzedaży biletów. Bilety można nabyć w sklepach FOTO LAB na Pasażu i na Smoczce (ul. Wolności 146a) oraz w recepcji Hotelu Polskiego. Cena biletów w przedsprzedaży – 13 złotych. W dniu imprezy bilety będą do nabycia tylko w klubie, w cenie 15 złotych. Warto więc zaopatrzyć się w nie wcześniej. Liczba biletów jest ograniczona!

 

Na imprezę zapraszają: Grupa NU:GEN, HOTEL POLSKI oraz sponsorzy: GALERIA DĘBICKA (sponsor główny), Studio Fitness ARTEMIS, Ośrodek Szkolenia Kierowców WIRAŻ, Studio Video SKORPION, FOTO LAB oraz ZAKŁAD POLIGRAFICZNY ZBIGNIEW GAJEK.

 

Do zobaczenia w Night Clubie!

 

Wyślij info o tym wydarzeniu na adres:
(Adresy email możesz oddzielić od siebie przecinkami i średnikami.)
 
 
 

Wydarzenie dodał:
noboktoby Napisz wiadomość
Oceń wydarzenie


 
Dodatkowe informacje
Adres:
MIELEC / NIGHT CLUB
Kontakt:
NOBOKTOBY@GMAIL.COM
Wstęp:
W PRZEDSPRZEDAŻY 13 PLN, W DNIU IMPREZY 15 PLN
Data:
2009-08-01 21:00
Ostatnio przeglądający
 
noboktoby Napisz wiadomość
9 lat temu
hej Napisz wiadomość
9 lat temu