Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Koncerty » Boeing wyląduje w filharmonii

Boeing wyląduje w filharmonii

    A A A Drukuj
                                  
2011-03-03 13:54, ostatnia aktualizacja 7 lat temu

Największy broadwayowski hit, który od 28 lutego gości na deskach polskich teatrów nareszcie będzie można zobaczyć także w Rzeszowie!


 

Dziś wieczorem o godz. 20.00 w Filharmonii Podkarpackiej im.Artura Malawskiego odbędzie się premiera przedstawienia zatytułowanego „Boeing,Boeing”.

„Boeing, boeing” to popularna komedia sytuacyjna autorstwafrancuskiego dramaturga Marca Camolettiego w tłumaczeniu i adaptacji Bartosza Wirzbięty.

Sztuka opowiada historię Maksa, którego życie uczuciowe ierotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów... Maks ma aż trzynarzeczone, wszystkie są stewardesami, a każda z nich sądzi oczywiście, że toona jest tą jedyną. Dzięki precyzyjnej organizacji i pomocy niezawodnej choćnie stroniącej od sarkastycznych uwag służącej, Maksowi zawsze udaje sięskoordynować wizyty kolejnych narzeczonych, które zresztą, jak twierdzi, kochajednakowo... Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchulotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili?

W przedstawieniu bierze udział plejada polskich gwiazdteatru i telewizji. W rolach głównych wystąpią: Rafał Królikowski, SzymonBobrowski, Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Dominika Figurska, CezaryKosiński.

Wszystkim znudzonym polskimi komediami weekendowymi, któreostatnio wyrastają jak grzyby po deszczu i odstręczają niewyszukanym humorempolecamy „Boeinga”.

Bilety w cenie 75 pln do nabycia w kasie Filharmonii iCentralnej Kasie Biletowej przy ul. Rynek 26.

Odlecisz ze śmiechu! – jak zapewniają organizatorzy. 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
7 lat temu
hej Napisz wiadomość
7 lat temu