Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Społeczność, life » Casting dla dzieci w Galerii Rzeszów FOTO

Casting dla dzieci w Galerii Rzeszów FOTO

    A A A Drukuj
                                  
2013-04-12 19:50, ostatnia aktualizacja 5 lat temu

Castingiem dla dzieci rozpoczął się w Galerii Rzeszów Fashion Weekend.

- Rzeszów jak zwykle nie zawiódł! – chwalił młode gwiazdy konferansjer. Na piątkowy casting: Zostań MAŁĄ Modelką i Modelem Galerii Rzeszów przyszło kilkadziesiąt dzieci. Wszystkie miały szansę przejść się po prawdziwym wybiegu w takt profesjonalnej muzyki.

Furorę zrobił najmłodszy uczestnik, który postanowił nagrodzić aplauz i okrzyki widowni, zatrzymując się w połowie wybiegu i dając się podziwiać do woli.

Dzieci bawiły się wspaniale, dopingowane przez maskotkę tygrysa. Niestety tylko 10 z nich (5 chłopców i 5 dziewczynek) wybrana przez jury weźmie udział w jutrzejszym pokazie kolekcji firm: SMYK i 5 – 10 -15. Ale to nie jedyna atrakcja jaką z okazji święta mody przygotowała galeria.

Przez dwa dni w Galerii Rzeszów odbywać się będą pokazy najnowszych kolekcji znanych marek. W sobotę młodzież będzie mogła spróbować swoich sił w modelingu, a w niedzielę o wizaż rzeszowian zadba Eva Minga w swoich metamorfozach.

Fashion Weekend zakończy się pokazem kolekcji wiosna – lato 2013 Evy Minge. Na pokaz galeria zaprasza w niedzielny wieczór na godzinę 18.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z CASTINGU DLA DZIECI TUTAJ







 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
5 lat temu