Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Pasje » Casting do „Must be the music. Tylko muzyka”

Casting do „Must be the music. Tylko muzyka”

    A A A Drukuj
                                  
2011-01-10 13:47, ostatnia aktualizacja 7 lat temu

Program - muzyczne show - będzie emitowany w telewizji Polsat.

W niedzielę 16 stycznia  w Hotelu Ambasadorskim w Rzeszowie (Rynek 13/14), od godziny 9.30 rano będzie się odbywać casting do nowego muzycznego show "Must be the music. Tylko muzyka".

W marcu na antenie Telewizji POLSAT pojawi się nowy muzyczny show "Must be the music. Tylko muzyka". Jest to pierwszy talent show, w którym za pomocą Facebooka uczestnicy programu będą zarabiać pieniądze za wykonane utwory. To widz poprzez kliknięcie piosenki swojego ulubionego artysty, daje mu szansę nie tylko na sławę, ale również na wymierne korzyści finansowe. Na specjalnie utworzonym profilu facebook.com/tylkomuzyka, do którego dostęp będą mieć nie tylko zalogowani użytkownicy, będzie można obejrzeć wszystkie występy uczestników, making off-y oraz rozmaite ciekawostki. Będzie też można umieszczać komentarze.
Program „Must be the music. Tylko muzyka” stawia na ludzi uzdolnionych muzycznie, którzy śpiewają, grają – po prostu są muzyką. Organizatorzy szukają zespołów pop, soul, rock, blues ,folk, metal, wokalistów, chórów, orkiestr, instrumentalistów i beatboxerów, wszystkich, którym w duszy gra muzyka. Można wystąpić z własną kompozycją lub coverem. Program poprowadzi Maciek Rock, w jury programu zasiądą znane gwiazdy muzyki. 
 
 

Artykuł dodał:
miasto_rze Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
blackstone Napisz wiadomość
7 lat temu
hej Napisz wiadomość
7 lat temu
miasto_rze Napisz wiadomość
7 lat temu
cromgrze Napisz wiadomość
7 lat temu