Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Pomagaj » Charytatywny maraton Zumby z CH Plaza Rzeszów i CityFit

Charytatywny maraton Zumby z CH Plaza Rzeszów i CityFit

    A A A Drukuj
                                  
2015-05-18 14:17

Tańcz zumbę i pomagaj potrzebującym. Już w sobotę w CH Plaza Rzeszów!

Nocny charytatywny maraton Zumby to impreza, która ma na celu oprócz dobrej zabawy pomoc potrzebującym. Udział w akcji kosztuje jedynie 20 zł. Cały dochód z maratonu przeznaczony zostanie na dwie placówki opiekuńcze: Domu Dziecka w Strzyżowie oraz Domu Pomocy Społecznej im. Józefy Jaklińskiej w Słocinie. Organizatorzy zachęcają także uczestników akcji do przyniesienia słodyczy i kosmetyków, które na pewno przydadzą się i ucieszą podopiecznych domu dziecka.

Maraton, który rozpocznie się w sobotę 23 maja 2015 o godzinie 21:00, potrwa całą noc. Poprowadzą go doświadczeni instruktorzy z całej Polski. Wśród nich m.in. Katarzyna Inglot, Weronika Antoniewicz, Viktoria Kaurova, Karolina Kamińska, Sylwia Kopacz, Katarzyna Dudek, Izabela Basiak oraz Maciej Jopek. Trenerzy zaproponują uczestnikom maratonu układu taneczne łączące elementy hip-hopu, samby, salsy, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Będzie to także przyjemny i energiczny trening siłowy.

Bilety na charytatywny maraton Zumby w CH Plaza Rzeszów można kupić już dziś na stronie www.cityfit.pl. Każdy, kto zdecyduje się przystąpić do akcji, oprócz możliwości ćwiczenia i pomocy potrzebującym otrzyma także 24 godzinny wstęp do klubu CityFit w Rzeszowie. Skorzystać z niego będzie można od godziny 17:00 w sobotę (23 maja) do 17:00 w niedzielę. Dodatkowo uczestnicy charytatywnego maratonu Zumby w CH Plaza Rzeszów będą mogli korzystać z szatni oraz w klubie CityFit i z łazienek.

Nocny charytatywny maraton Zumby rozpocznie się w sobotę 23 maja 2015 r. o godzinie 21:00. Bilety – cegiełki – w cenie 20 zł można kupić na stronie www.cityfit.pl. 
 
 

Artykuł dodał:
mbado Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
pozycjonowanie Napisz wiadomość
3 lat temu