Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Domowe finanse » Gdzie udać się po kredyt konsolidacyjny - ranking ofert ...

Gdzie udać się po kredyt konsolidacyjny - ranking ofert banków

    A A A Drukuj
                                  
2015-10-23 12:53

Kredyt konsolidacyjny jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy mają problem ze spłatą swoich zobowiązań finansowych.

Największym atutem takiego rozwiązania jest przeniesienie wszystkich długów do jednego banku i stworzenie jednej raty.

Kredyt konsolidacyjny jest czasami jedynym ratunkiem przed spiralą długów, czyli zaciąganiem kolejnych pożyczek na spłacenie aktualnych zobowiązań. Jest to wygodne dla konsumenta również ze względu na uproszczenie formalności oraz ewentualną możliwość pozyskania dodatkowych pieniędzy od banku na dowolny cel.

Korzystną ofertę proponuje swoim klientom Alior Bank. Rata kredytu konsolidacyjnego jest obecnie najniższa ze wszystkich ofert bankowych dostępnych na rynku. Alior Bank nie wymaga zabezpieczenia kredytu do kwoty 150 000zł. Dodatkowo potencjalny konsument może ubiegać się o dodatkowe pieniądze na wybrany przez siebie cel. Bank oferuje również pomoc ze strony swojego doradcy, aby wybrać ofertę spełniającą potrzeby klienta.

Kolejna oferta, która jest warta uwagi to propozycja mBanku. Jedną z głównych zalet jest brak prowizji za konsolidację kredytów. Ponad to klient może ubiegać się o dodatkowe pieniądze, które mogą stanowić do 20% od konsolidowanej kwoty. Zobowiązanie można zaciągnąć do 150 000zł na 7 lat kredytowania.

Bank BPH również stworzył ofertę, która ma na celu spełnienie potrzeb klientów zainteresowanych kredytem konsolidacyjnym. Bank oferuje promocyjne oprocentowanie, które może wynosić nawet 4,9%. Jest to propozycja warta uwagi. Minimalna wartość kredytu o który można się ubiegać to 5000 zł, natomiast wszystkie zobowiązania muszą pochodzić spoza Banku BPH.

Najlepsze kredyty konsolidacyjne są często jedyną alternatywą dla osób, które zmagają się z trudną sytuacją finansową. Wysokość oprocentowania to najważniejsze kryterium, które decyduje o atrakcyjności danej oferty. Osoba, która chce zdecydować się na kredyt konsolidacyjny w pierwszej kolejności powinna zwrócić uwagę właśnie na ten czynnik. Najważniejsza jest roczna stopa oprocentowania kredytu, ponieważ ten wskaźnik daje nam obiektywną ocenę czy kredyt spełnia nasze oczekiwania. Z pewnością największe zalety takiego rozwiązania to możliwość określenia daty wpłacenia raty kredytu, wydłużenie czasu kredytowania oraz oczywiście względnie niskie raty. 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
2 lat temu