Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Felietony, listy, opinie » Gorąca rumba, kuchnia dla zakochanych i pokaz mody. FOTO

Gorąca rumba, kuchnia dla zakochanych i pokaz mody. FOTO

    A A A Drukuj
                                  
2013-02-15 20:12

To tyko część atrakcji, które z okazji Walentynek przygotowała dla wszystkich zakochanych galeria Millenium Hall.

W Walentynki kucharze z restauracji Hilton Garden Inn przygotowywali dla klientów galerii wspaniałe potrawy, które można było zdegustować na miejscu. Albo zabrać przepis do domu i zaskoczyć swoją drugą połówkę romantyczną kolacją w najlepszym stylu.

Spragnionych tropikalnych klimatów rozgrzewały pokazy gorącej rumby w wykonaniu tancerzy ze Studia Tańca Iskra. Zakochani mogli zasiąść w specjalnie dla nich przygotowanym fotelu, przypiąć serduszko z miłosnym wyznaniem lub zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Dodatkowo fotografie par wezmą udział w konkursie na najpiękniejszy duet tego roku. Do wygrania jest romantyczny weekend dla dwojga w Hilton Garden Inn Rzeszów.

Millenium Hall przygotowało również pokaz mody  projektantek z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego WSIiZ. Obok romantycznych sukienek z tiulu, koronki i atłasu można było podziwiać niezwykłe realizacje z papieru pakunkowego, folii, a nawet metalu. Wielkie wrażenie zrobiła suknia uformowana w różę, komiks i suknia ekologiczna wykonane z gazet.

Walentynki w Millenium Hall potrwają do 17 lutego.

ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
5 lat temu