Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Dzieci » Halloweenowe atrakcje dla maluchów w Centrum Handlowym ...

Halloweenowe atrakcje dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Krasne

    A A A Drukuj
                                  
2015-10-19 13:15

Pająki, mumie, kościotrupy, miotły i lampiony – to oznacza tylko jedno. Halloween, czyli najstraszniejszy dzień w roku, zbliża się dużymi krokami!

Z tej okazji w najbliższą sobotę Centrum Handlowe Auchan Krasne przygotowało dla wszystkich odważnych dzieci szereg zabaw. Na najmłodszych czeka również niezwykła historia pełnego magii sklepu. Wstęp wolny!

Halloween robi w Polsce zawrotna karierę. I nie ma się co dziwić. Ten dzień, to nie tylko kościotrupy, pająki i duchy, lecz także uwielbiane przez dzieci cukierki! A to właśnie w Halloween zbiera się ich najwięcej. Potrzebne są w tym celu pojemne torby, które najmłodsi będą mogli wykonać w Centrum Handlowym Auchan Krasne. W sobotę 24 października podczas warsztatów artystycznych maluchy stworzą także lampiony, papierowe pająki, stroje kościotrupa czy balonowe skrzydła. Nie zabraknie także zajęć ruchowych - tańca z miotłą czy zabawy w mumie.

Animacjom towarzyszyć będzie przedstawienie teatralne. W trakcie spektaklu pt. „Magiczny sklepik” najmłodsi widzowie wraz z główną bohaterką wyruszą na poszukiwania Księgi Baśni, która uratuje sklepik i magię przed całkowitym zapomnieniem.

Spotkanie odbędzie się 24 października w ramach cyklu „Bajeczne soboty” w Centrum Handlowym Auchan Krasne koło Rzeszowa. W zabawach i warsztatach plastycznych dzieci wezmą udział między godziną 14.00 a 17.00. Spektakl teatralny odegrany zostanie dwukrotnie – o godzinie 13.00 i 17.00.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
Brak wyników.