Strona główna » Nie dotyczy » Ogłoszenia » PILNE! » Hitowe pożyczki Internetowe nawet za 0 zł
 
 

Hitowe pożyczki Internetowe nawet za 0 zł

A A A Drukuj
                                  
2017-10-10 10:25, wygasa 3 miesiace temu
       

Ruszyła wielka promocja w GetMoney. Hitowe pożyczki Internetowe nawet za 0 zł.

     

„Piękny początek sezonu z pierwszą pożyczką za 0 zł kusi klientów firm pożyczkowych - bo głównie do nich kierowana jest promocja - pierwsza pożyczka za 0 zł. Akcja potrwa do 10 listopada.

Pierwsza pożyczka za 0 zł to już hitowa promocja portalu GetMoney, która przyciąga na stronę tłumy klientów. 10 października rozpoczęła się jej kolejna edycja pod hasłem "Piękny początek sezonu z pierwszą pożyczką za 0 zł".

Poprzednio pierwszą pożyczkę za 0 zł można było otrzymać do 1500 zł na 30 dni, tym razem jest jeszcze lepiej, bo osoby odwiedzające stronę GetMoney: www.get-money.pl/chwilowki, mogą liczyć na nawet 3000 zł pożyczki za darmo na 30 dni, 2500 zł pożyczki za darmo na 45 dni lub  do 1500 zł za darmo na okres 2 miesięcy - wszystko zależy od wyboru firmy, w której zdecydujemy się w październiku na wzięcie pierwszej pożyczki za darmo. To oznacza, że szybkie pożyczki na wydatki jesienne i 1 listopada - Dzień Wszystkich Świętych, będzie można nabyć za nawet 0 zł. Z promocji "Pierwsza pożyczka za 0 zł" można jednak skorzystać tylko raz.

Przy pożyczkach ratalnych Klient odwiedzający GetMoney, może liczyć na kwotę od 800 zł do 15000 zł na okres do 48 miesięcy.

 

Jak podoba Ci się nowa odsłona portal HEJ.RZESZOW.PL?


Zobacz wyniki bez głosowania
Trwa pobieranie wyników głosowania. Proszę czekać...
 
Ostatnio czytający
 
getmoney Napisz wiadomość
4 miesiace temu