Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Lokalne firmy » MULTIKINO w Millenium Hall!

MULTIKINO w Millenium Hall!

    A A A Drukuj
                                  
2011-10-11 10:53
FOT. Multikino w MH na dwa tygodnie przed otwarciem

W Rzeszowie zostanie otwarty pierwszy multipleks. 9 ekranów i 1557 miejsc to realna alternatywa wobec kina Helios. Czy Multikino wyposażone wyłącznie w projektory cyfrowe wyprze dotychczasowego monopolistę?

Firma Multikino S.A. zaprasza na premierę swojego nowego multipleksu w Centrum Kulturalno Handlowym Millenium Hall. Będzie to pierwsze w Rzeszowie nowoczesne kino wielosalowe, z 9 ekranami, liczące ponad 1557 miejsc. Pierwsze nocne seanse ruszą już w sobotę 15 października 2011 o godzinie 22:00. Natomiast od 16 października od 10:00 rano rozpoczną się  regularne projekcje filmowe.

Multikino będzie największym kinem w Rzeszowie, dzięki temu zaoferuje widzom najszerszy i najbardziej zróżnicowany repertuar filmowy. Rzeszowskie Multikino będzie pierwszym multipleksem w Polsce wyposażonym w 100% wyłącznie w projektory cyfrowe! Najwyższej jakości system dźwiękowy Martin Audio, ekrany panoramiczne i projektory cyfrowe pozwalające na projekcje 3D, dostarczą widzom niezapomnianych wrażeń. – Podejmując decyzję o lokalizacji Multikina kierowaliśmy się wizją stworzenia nie tylko kina, ale wykreowania miejsca do spotkań i różnorodnej rozrywki. Multikino to więcej niż kino! To najnowsze premiery filmowe oraz wydarzenia: koncerty, maratony, festiwale, transmisje sportowe, akademia filmowa dla szkół, projekty dziecięce i wiele więcej. A to wszystko w najlepszej cenie – podkreśla Mariusz Spisz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Multikino S.A.

Z okazji otwarcia Multikino przygotowało wiele atrakcji m.in. nocne seanse 15 października w cenie 15zł za bilet oraz atrakcje dla najmłodszych widzów w niedzielę 16 października, w tym poranki filmowe oraz gry i zabawy dla dzieci. Natomiast już 21 października Multikino zaprasza na Noc Kina. -  Noc Kina to całonocne święto filmów, podczas którego widzowie z jednym biletem będą mogli swobodnie przemieszczać się pomiędzy wszystkimi salami oglądając starannie dobrane filmy z różnych gatunków np. sensacyjne, komedie, horrory, młodzieżowe, kobiece - mówi Mariusz Spisz.

Wzorem innych kin Grupy Multikino, także na widzów nowego multipleksu w Millenium Hall czekać będzie bogaty repertuar filmowy: największe premiery, filmy dziecięce, kino polskie oraz zagraniczne. Wyświetlane także w 3D. Jedne z ciekawszych wydarzeń cyklicznych, które pojawią się na stałe w repertuarze rzeszowskiego kina to: Multibabykino, czyli seanse dla rodziców na urlopach macierzyńskich oraz Kino na Obcasach – projekcje filmów tylko dla kobiet połączone z  dodatkowymi atrakcjami. Multikino przygotuje również atrakcje dla najmłodszych widzów m.in. poranki oraz możliwość organizacji urodzin w kinie.

W repertuarze w październiku na ekranach Multikina Rzeszów zagoszczą hity filmowe: m.in. „1920. Bitwa warszawska 3D”, „Baby są jakieś inne”, „MNIAM!”, „Drive”, „Jane Eyre”, „Elita Zabójców”, „Smerfy 3D”, „Heca w Zoo”, „To tylko seks”, „Skóra w której żyje”, „Trzej muszkieterowie 3D”.

Multipleks w Rzeszowie jest ostatnim z trzech jakie Multikino otworzyło w 2011 roku. W kwietniu mieszkańcy nadmorskiej Rumii zaproszeni zostali do pięciosalowego kina w Galerii Rumia,  a mieszkańcy Radomia  do 6 salowego kina w Galerii Słonecznej. O rozwoju spółki i potencjale krajowego rynku rozrywki kinowej świadczą podpisane już umowy najmu powierzchni pod nowe multipleksy. Do 2013 roku portfolio Multikina wzbogaci się o 14 nowych lokalizacji z łączą liczbą 109 ekranów. 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
kino_helios Napisz wiadomość
6 lat temu
gregorg Napisz wiadomość
6 lat temu
pebis20 Napisz wiadomość
7 lat temu
kaprallex Napisz wiadomość
7 lat temu
cytacik Napisz wiadomość
7 lat temu