Zespół Resovii Rzeszów został wycofany z rozgrywek III ligi koszykówki mężczyzn.

Kategoria: Inne
Dodał: hej Napisz wiadomość

Dodano: 7 lat temu

Koszykarze z rzeszowskiego Startu wywalczyli tytuł mistrza Polski pokonując Start Warszawa 61:50.

Dodał: hejowiec Napisz wiadomość

Zawodnicy Akces-Med Rzeszów przygotowują się do turnieju Pucharu Polski, który zostanie niebawem rozegrany w Warszawie.

Dodał: szymon2392 Napisz wiadomość

W dniach 21-22 maja 2016 roku Automobilklub Rzeszowski organizuje drugą edycję Rajdu Rzeszowiak.

23 października 2010 w Rzeszowie. Zawody odbędą się w konkurencji bouldering.

Dodał: miasto_rze Napisz wiadomość

Wilhelm Woźniak został ponownie Prezesem KKŚ AZS OPTeam Rzeszów.

Dodał: cytacik Napisz wiadomość

Podczas zawodów o Puchar Polski w akrobatyce sportowej, które zostały rozegrane w Zielonej Górze, licząca 42 osoby reprezentacja Rzeszowa zdobyła 12 medali.

Szczęście w nieszczęściu, tak można określić start kierowcy Autopart Team Racing w Rajdowym Pucharze Polski rozgrywanym w ramach Rajdu Rzeszowskiego.

Dodano: 5 lat temu

W sobotę (14 kwietnia) rozegrał się finał turnieju Why Not Bilard Cup. Zapowiadała się niespodzianka – wygrał mistrz Europy.

Dziś oficjalnie ruszyła sprzedaż karnetów na mecze naszych koszykarek. Karty wstępu na wszystkie mecze rozgrywane u siebie w sezonie 2012/2013 kosztują tylko 80zł.

Trzy złote, pięć srebrnych i trzy brązowe medale, to wynik reprezentantów Millenium Rzeszów na Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików i Dzieci w Krośnie.

Dodał: kosmos Napisz wiadomość

Na ostatnim odcinku specjalnym Rajdu Barbórki trybuny umieszczone tradycyjnie już przy ul. Karowej w Warszawie były wypełnione po brzegi.