Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Praca » Jakie firmy w Polsce wdrażają systemy rejestracji czasu ...

Jakie firmy w Polsce wdrażają systemy rejestracji czasu pracy dla swoich pracowników?

    A A A Drukuj
                                  
2016-02-18 10:32

Proces rejestracji czasu pracy jest coraz popularniejszy, dlatego też popyt na usługi tego typu rosną.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, jakie firmy najczęściej wybierają rejestratory czasu pracy, jednakże różnorodne warianty rejestracji trafiają w coraz większą liczbę przedsiębiorstw.

Jak więc wybrać firmę, zajmującą się sprzedażą systemów rejestracji, aby zapewnić swojemu przedsiębiorstwu najwyższą jakość usług? W sieci znaleźć można długą listę firm specjalizujących się w sprzedaży urządzeń do rejestracji godzin pracy pracowników. Jak więc wybrać odpowiedni model?

Przede wszystkim warto zastanowić się nad wariantem, jaki chcemy wdrożyć do swojego przedsiębiorstwa. Możliwości  jest naprawdę sporo- od najbardziej popularnych kart zbliżeniowych, poprzez specjalne karty z chipami czy systemy biometryczne, wykorzystujące odciski palców pracowników. Jeśli nie jesteśmy przekonani odnośnie jednego z modeli rejestratorów, zawsze można prosić o radę w sklepie z takimi urządzeniami. Gdzie natomiast znaleźć sklep specjalizujący się w sprzedaży tego typu urządzeń? Dużo z tych sklepów znaleźć można w sieci, jednak nie tylko. Rejestrator czasu pracy w różnych wariantach znaleźć można w sklepach specjalizujących się w sprzedaży szlabanów, wideo rejestratorów, specjalnych bramek obrotowych, specjalnych kart czy nadruków. Sklepy takie można znaleźć w większych miastach Polski.

Jak wygląda proces zakupu i montażu? Jeśli znajdziemy już sklep specjalizujący się w sprzedaży rejestratorów czasu pracy, należy się zastanowić nad formą rejestratora, jaki najbardziej nam odpowiada. Z pewnością rodzaj oprogramowania jest uzależniony od specyfiki działalności i ilości zatrudnianych pracowników. Większość przedsiębiorstw posiada w swojej ofercie najbardziej popularne rodzaje rejestratorów, jednak czasem udaje się znaleźć bardziej oryginalne rodzaje rejestratorów. W większości sklepów oprócz samego doradztwa i sprzedaży, oferowana jest również możliwość instalacji w miejscu pracy. Instalacja systemu, niezależnie od jego rodzaju wymaga specjalisty, który zna się na rodzaju sprzętu.

Wybierając system jakim jest rejestracja czasu pracy naszych pracowników, stajemy przed trudnym wyborem. Problem wyboru samego sprzętu może być tym trudniejszy dla osób nie znających się na elektryce i technologiach. Na polskim rynku znajduje się jednak coraz więcej sklepów specjalizujących się w tego rodzaju działalności. Na specjalne życzenie klienta firmy są w stanie stworzyć również specjalny program rejestrujący czas pracy pracowników, co jest niezwykle ważnym atutem dla rozwijających się przedsiębiorstw. Dla szczególnie wymagających klientów sklepy oferujące sprzęt rejestrujący czas pracy pracowników, sklep jest w stanie zaprezentować działanie każdego z systemów. Na polskim rynku znaleźć można takie sklepy, jak Kamar System, Technology, PControl i wiele innych. Wszystkie te sklepy zajmują się branżą techniczną, przez co posiadają szeroki asortyment sprzętu do rejestracji czasu pracy pracowników. Dzięki temu pracodawca ma dostateczny wybór różnych modeli sprzętu.

Artykuł powstał przy współpracy z z firmą PTC SECURITY SYSTEMS dostawcą rozwiązań z zakresu rejestracji czasu pracy. Więcej na stronie firmowej http://biofinger.pl/ 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
2 lat temu