Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Polityka » Janusz Korwin-Mikke z wizytą w Rzeszowie

Janusz Korwin-Mikke z wizytą w Rzeszowie

    A A A Drukuj
                                  
2015-03-27 14:47

AIR KORWIN ONE wylądował w czwartek wraz z kandydatem na prezydenta Polski Januszem Korwin-Mikke na lotnisku w Jasionce pod Rzeszowem, gdzie powitała go grupa sympatyków i działaczy z Podkarpacia.

W terminalu lotniczym czekali na kandydata na Prezydenta RP także przyszli piloci z Politechniki Rzeszowskiej. Po krótkiej konferencji prasowej, Prezes partii KORWiN udał się do Rzeszowa, aby spotkać się z mieszkańcami miasta i okolic. Na rynek, gdzie czekało na niego ponad 1000 osób, Janusz Korwin-Mikke wjechał zabytkowym cadillakiem.

Poruszał z mieszkańcami między innymi temat bardzo ważny dla Polaków, czyli ich bezpieczeństwo w świetle trwającej wojny na Ukrainie. Angażowanie się w konflikt określił jako krok w kierunku III wojny światowej. Podkreślił iż głosowanie na Andrzeja Dudę lub Bronisława Komorowskiego może doprowadzić do konfliktu zbrojnego z innymi Państwami.

Po konferencji na rynku Janusz Korwin Mikke udzielał odpowiedzi na pytania zadane przez przybyłych po czym udał się na lotnisko i wyruszył w dalszą podróż po Polsce. 
 
 

Artykuł dodał:
mbado Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
Brak wyników.