Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Imprezy » Jubileuszowa edycja festiwalu „Na Skrzydłach ...

Jubileuszowa edycja festiwalu „Na Skrzydłach Muzyki”

    A A A Drukuj
                                  
2013-11-07 15:59, ostatnia aktualizacja 5 lat temu
FOT. Na Skrzydłach Muzyki

X Jubileuszowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na Skrzydłach Muzyki” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2013 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filii „Pobitno”.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Kultury, Nauki i Sportu „ERDEK” oraz Rzeszowski Dom Kultury filia „Pobitno” Wydarzenie to będzie miało miejsce w dniach 14-15 listopada 2013 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filii „Pobitno”, mieszczącej się w Rzeszowie przy ul. Konfederatów Barskich 43a.   

Głównym celem Festiwalu jest popularyzacja polskiej muzyki rozrywkowej i jej twórców wśród dzieci i młodzieży. Festiwal stawia sobie również za cel pomoc młodym, utalentowanym wokalistom w rozwijaniu ich zainteresowań i osiągnięć artystycznych. Uczestnikami Festiwalu mogą być wokaliści – amatorzy, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów oraz uczestnicy zajęć w Instytucjach Kultury. 

W czwartek 14 listopada, czyli w pierwszy dzień Festiwalu będą miały miejsce zmagania solistów w pierwszej kategorii wiekowej (7-9 lat) oraz drugiej kategorii wiekowej (10-12 lat). W następnym dniu odbędzie się przesłuchanie wokalistów trzeciej i czwartej kategorii wiekowej, czyli gimnazjalistów i licealistów. Występy oceni powołane przez organizatorów Jury, w skład którego wejdą artyści i specjaliści dzieła muzycznego. W każdej kategorii wiekowej przyznana zostanie złota, srebrna i brązowa nuta. Przyznane zostaną także wyróżnienia, a wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom potwierdzający udział w Festiwalu.

Więcej informacji na temat Festiwalu oraz szczegółowy regulamin znaleźć można na oficjalnej stronie organizatora - www.rdk.rzeszow.pl 
 
 

Artykuł dodał:
hermetic_music Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hermetic_music Napisz wiadomość
5 lat temu
hej Napisz wiadomość
5 lat temu