Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Teatr » Kaktus i Angelonia – nowy spektakl w „Masce”. ...

Kaktus i Angelonia – nowy spektakl w „Masce”. Premiera w sobotę

    A A A Drukuj
                                  
2014-02-11 10:11

W najbliższą sobotę, 15 lutego o godz. 16.30 w Teatrze „Maska” odbędzie się premiera spektaklu „Kaktus i Angelonia”. Dzień później teatr zaprasza na pierwszy popremierowy spektakl również na godz. 16.30.

KAKTUS I ANGELONIA
reżyseria: Aleksei Ustavshchikov
scenografia: Anastasiia Kardash
opracowanie muzyczne: Aleksei Ustavshchikov

W mieszkaniu pewnego śpiewaka, w doniczce na parapecie mieszkał Kaktus. Był bardzo zadowolony ze swojego życia. Cały parapet miał tylko dla siebie – wprawdzie śpiewak zostawiał na nim swoje nuty, ale kaktus wcale się o to na niego nie gniewał. Przeciwnie – często z niecierpliwością czekał, aby w pobliżu jego doniczki znalazły się nowe kartki zapisane czarnymi znaczkami, które dodane do siebie tworzyły piękną muzykę. Bo trzeba wiedzieć, że Kaktus uwielbiał muzykę – miał piękny głos, umiał czytać nuty i, tak jak muzyk, u którego mieszkał, codziennie śpiewał. Pewnego dnia coś się zmieniło w poukładanym i wygodnym życiu Kaktusa. Śpiewak uprzątnął parapet – jednak nie po to, aby zrobić miejsce dla nowych nut, tylko dla drugiej doniczki. W ten sposób na parapecie obok Kaktusa pojawiła się ona – Angelonia. Kaktus wcale nie ucieszył się ze zmiany. Nowa sąsiadka zajmowała mu miejsce i była bardzo denerwująca…

Jak rozwinie się znajomość Kaktusa i Angelonii? Czy uda im się zaprzyjaźnić? Czy Kaktus będzie tęsknił za swym dawnym, poukładanym życiem? A może odkryje, że choć sam o tym nie wiedział, brakowało mu czegoś, aby być w pełni szczęśliwym? O tym wszystkim opowiemy Wam podczas spektaklu.

Obsada:
Marta Bury
Ewa Mrówczyńska
Kamila Olszewska
Kamil Dobrowolski
Tomasz Kuliberda
Bogusław Michałek
Andrzej Piecuch

Bilety: 15 zł 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
4 lat temu
cytacik Napisz wiadomość
4 lat temu