Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Ludzie » Katarzyna Bonda będzie gościem WiMBP w Rzeszowie

Katarzyna Bonda będzie gościem WiMBP w Rzeszowie

    A A A Drukuj
                                  
2016-09-16 16:42

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie z Katarzyną Bondą – polską pisarką i dokumentalistką, dziennikarką oraz scenarzystką.

Spotkanie, które poprowadzi Wojciech Birek, odbędzie się 19 września 2016 r. o godz. 17.00 w Filii nr 6, przy ul. Podwisłocze 6.

Wstęp wolny!

Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu „Spotkania pod znakiem Pegaza”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Program „Promocja literatury i czytelnictwa” – priorytet: „Promocja czytelnictwa”.

Katarzyna Bonda – autorka bestsellerowych powieści kryminalnych. Do polskiego kryminału wprowadziła postać profilera: trylogia o psychologu policyjnym Hubercie Meyerze (Sprawa Niny Frank, Tylko martwi nie kłamią, Florystka), w 2014 roku zapoczątkowała „tetralogię żywiołów” o profilerce Saszy Załuskiej („Pochłaniacz” – Powietrze, w przygotowaniu: „Okularnik” – Ziemia, „Lampiony” – Ogień, „Czerwony Pająk” – Woda). Autorka książek dokumentalnych „Zbrodnia niedoskonała” i „Polskie morderczynie”. Założycielka szkoły pisania www.maszynadopisania.pl. Ukończyła dziennikarstwo na UW i scenariopisarstwo na PWSFTViT*.

*Źródło: www.katarzynabonda.pl 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
Brak wyników.