Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Rzeszów » Koncert Low Roar

Koncert Low Roar

    A A A Drukuj
                                  
2014-02-25 14:33

Koncert zespołu Low Roar w Teatrze Maska.

Estrada Rzeszowska, Polskie Radio Rzeszów oraz Teatr Maska zapraszają na koncert LOW ROAR, który odbędzie się 7 marca 2014 o godzinie 19.00 na scenie Teatru Maska.

Low Roar powstał jako jednoosobowy projekt Ryana Karazija, z pochodzenia Amerykanina, który kilka lat temu wybrał Islandię, jako kraj zamieszkania i dalszej twórczości. Pierwszy album, który ukazał się w 2011 roku nakładem Tonequake Records zyskał bardzo wiele pozytywnych recenzji również w Polsce, gdzie zagrał w 2012 podczas Halfway Fesival w Białymstoku. W pracę nad nowym albumem, który wydany zostanie w marcu 2014, Low Roar zaangażował sporo artystów aktywnie działających na islandzkiej scenie muzycznej.

Brzmienie Low Roar utkane jest z łagodnych rozmytych dźwięków i nastroju melancholii, co w połączeniu z jego charakterystycznym emocjonalnym głosem i niebanalnymi melodiami czyni z pozoru smutną muzykę niezwykle poruszającą i hipnotyzującą. Choć muzyka jest niebywale emocjonalna to Ryan’owi daleko od tandetnej ckliwości, przesłodzenia, itp. Ryan prezentuje poziom wrażliwości charakterystyczny dla artystów takich jak Thom Yorke, Bright Eyes czy Sigur Rós.

Bilety na koncert w cenie 10 zł do nabycia w Estradzie Rzeszowskiej, Podziemnej Trasie Turystycznej oraz na ekobilet.pl 
 
 

Artykuł dodał:
estradar Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
Brak wyników.