Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Rzeszów » Kradli metalowe elementy. Wpadli prosto w ręce ...

Kradli metalowe elementy. Wpadli prosto w ręce policjantów

    A A A Drukuj
                                  
2014-01-29 10:13

Funkcjonariusze wcześniej dowiedzieli się o planowanej w Wysokiej Głogowskiej kradzieży i czekali na sprawców. Zatrzymali ich, gdy wyjechali z łupem z terenu spółdzielni. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek policjanci z Głogowa Małopolskiego uzyskali informacje o możliwej kradzieży na terenie spółdzielni mieszczącej się w Wysokiej Głogowskiej. Sprawcy mieli poruszać się samochodem marki Lublin. Wiedząc o planowanej kradzieży funkcjonariusze obserwowali miejsce przestępstwa. Informacja potwierdziła się, gdy po czterogodzinnej obserwacji na teren spółdzielni przyjechali potencjalni sprawcy białym lublinem.
 
Gdy o  godz. 15.20 wyjechali ze spółdzielni, policjanci ruszyli za nimi. Zatrzymali ich w  Rudnej Małej. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy Głogowa Małopolskiego w wieku 35 i 40 lat. W samochodzie przewozili skradzione ze spółdzielni metalowe elementy budowlane. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.
 
Policjanci zabezpieczyli również służący do przestępstwa samochód. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowana została na około 800 złotych. Funkcjonariusze ustalają teraz czy zatrzymani nie dopuścili się innych przestępstw. Jeszcze dzisiaj przedstawią im zarzut kradzieży.

(Źródło: KMP Rzeszów) 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
4 lat temu