Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Lokalne firmy » MARELLA, LIU JO, MAX MARA WEEKEND w Millenium Hall

MARELLA, LIU JO, MAX MARA WEEKEND w Millenium Hall

    A A A Drukuj
                                  
2011-09-30 13:07

MARELLA, LIU JO oraz MAX MARA WEEKEND to kolejne salony, które już wkrótce zostaną otwarte w Millenium Hall. Będą to pierwsze butiki tych marek w Rzeszowie.

MARELLA to włoska firma należąca do modowej grupy Max Mara Fashion Group. Oferta tej marki składa się z linii: Marella oraz Marella Sport. Są to propozycje bardzo stylowe i dla każdej kobiety. W kolekcjach pojawiają  się eleganckie kostiumy na co dzień oraz wspaniałe szykowne sukienki, doskonałe na wieczorne wyjścia i inne uroczyste okazje. MARELLA to także nowoczesne fasony, wysokiej jakości tkaniny i zgodność z obowiązującymi trendami.

LIU JO to włoska marka powstała w 1995 roku, w ofercie której znajduje się odzież, obuwie oraz akcesoria dla kobiet. Kolekcje LIU JO to ekscytująca fuzja klasycznej elegancji, nowoczesnych wzorów i najlepszych tkanin. Jest to jedna z najpopularniejszych marek we Włoszech (obecnie jest tam już 65 sklepów firmowych).  Ubrania LIU JO eksportowane są do wielu krajów na całym świecie, m.in. Wielkiej Brytanii, Belgii, Szwajcarii, Hiszpanii, Holandii, Ukrainy, Litwy, Łotwy oraz do Chin, Rosji, Japonii i Emiratów Arabskich.

MAX MARA WEEKEND to najnowszy koncept słynnego włoskiego domu mody Max Mara, stworzonego w 1951 roku przez Achille Maramotti. Kolekcja Weekend dedykowana jest kobietom w różnym wieku. Stanowi propozycję garderoby komfortowej, stosownej dla każdego typu sylwetki. Linia ta jest bardzo zróżnicowana, znajdziemy w niej projekty eleganckie, przeznaczone na specjalne okazje, a także ubrania na co dzień, w stylu sportowym. Projektanci MAX MARA WEEKEND ubierają w sposób kompleksowy – zadbali również o akcesoria, takie jak torby, buty, szale, chusty, paski i biżuterię.  Jest to bez wątpienia linia idąca z duchem czasu, uwzględniająca światowe trendy.

Salon MARELLA zajmie 102 m2, LIU JO 110 m2, a MAX MARA WEEKEND 109 m2 powierzchni centrum Millenium Hall. Salony znajdą się na poziomie 0.







 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
kaprallex Napisz wiadomość
7 lat temu