Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Wystawy » Muzyka w barwach. Wystawa utalentowanej 12-latki

Muzyka w barwach. Wystawa utalentowanej 12-latki

    A A A Drukuj
                                  
2013-02-22 09:27

Galeria Teatru Maska w Rzeszowie zaprasza na wystawę „Muzyka w barwach”. Na wystawie będzie można obejrzeć obrazy olejne i batiki Anastazji Dżupiny, utalentowanej dwunastolatki pochodzącej z Ukrainy.


Galeria Teatru Maska w Rzeszowie zaprasza  na wystawę „Muzyka w barwach” której wernisaż odbędzie się 25 lutego 2013 r. o godz. 18.00. Podczas wystawy prezentujemy obrazy olejne i batiki, których autorką jest Anastazja Dżupina, utalentowana plastycznie dwunastoletnia dziewczynka pochodząca z Ukrainy. Od 2012 r. Anastazja mieszka w Rzeszowie i tu rozwija swoje zdolności, uczęszczając na zajęcia w MDK Rzeszów prowadzone przez Jadwigę Hajduk.

Mimo młodego wieku Anastazja ma na swoim koncie kilka nagród zdobytych w konkursach plastycznych – także międzynarodowych – i  wystawę indywidualną. Jest laureatką międzynarodowego konkursu „Nie Ma Dzieci –Są Ludzie”. Została także wyróżniona przez Fundusz Charytatywny „Ukraina” Leonida Kuczmy za wybitne zdolności artystyczne. .Anastazja lubi eksperymentować, wykonuje swoje prace na jedwabiu, posługuje się także techniką olejną i grafiką.

Wystawę będzie można oglądać do 25 marca 2013 r.

Anastazja Dżupina
„Muzyka w barwach”

Obrazy olejne i batik
Galeria Teatru Maska w Rzeszowie,
 ul. Mickiewicza 13
25 lutego-25 marca 2013 r.
Wernisaż: 25 lutego 2013 r., godz. 18.00 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
5 lat temu