Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Społeczność, life » Najważniejsze aspekty, których nie wolno pominąć ...

Najważniejsze aspekty, których nie wolno pominąć podczas wyboru auta na wesele

    A A A Drukuj
                                  
2017-12-22 12:54

Wybór odpowiedniego samochodu ślubnego, do którego wsiądziemy tego wielkiego dnia, nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy kierować się tylko pewnymi aspektami praktycznymi i wizualnymi. Poniżej Wam je przedstawiamy.

Pojemność i wielkość samochodu ślubnego
W Polsce z każdym rokiem rozwija się rynek wynajmu samochodów ślubnych. Nowożeńcy mają do dyspozycji coraz większą liczbę miejsc, w których mogą wypożyczyć auto. Podczas wynajmu samochodu na wesele ważne jest to, ile osób zamierzamy wziąć ze sobą w drodze z domu do kościoła z i kościoła do sali weselnej.

Jeśli chcemy, aby uroczystość była wesoła i mało stresująca, możemy do swojego samochodu ślubnego zaprosić nie tylko świadków, ale również najbliższych przyjaciół. Rozluźnią oni napiętą atmosferę i uprzyjemnią ten ważny dzień w naszym życiu. W takiej sytuacji warto wynająć kilkudrzwiową, pojemną limuzynę, aby każdemu podróżowało się wygodnie.

Przestrzeń optymalna dla panny młodej
Auto weselne powinno być na tyle przestronne, aby zapewnić nam wystarczająco dużo miejsca także wtedy, gdy będziemy ubrane w rozłożystą suknię o dużej objętości. Nie możemy przecież dopuścić do tego, aby w drodze do kościoła i na salę weselną nasza kreacja się nieestetycznie pomięła. Dlatego też wynajęty samochód powinien mieć z tyłu sporo miejsca. Przydatną funkcję pełni też bagażnik, w którym zmieścimy otrzymane tego dnia prezenty – bukiety kwiatów, butelki wina i inne upominki.

Kolor wybranego auta pasujący do okoliczności i stylu wesela
Bez względu na to, czy organizujemy uroczystość w stylu klasycznym czy nowoczesnym, samochód powinien pasować do wybranego przez nas motywu ślubnego. Dobór koloru auta stanowi kolejną ważną kwestię. Panny młode, które wybierają białe modele, muszą upewnić się, że ich suknia w kolorze śmietanki nie będzie wyglądać na jego tle jakby była brudna. Lepiej unikać takiej sytuacji, aby nie psuć sobie ślubnych zdjęć.

Auto ślubne – z szoferem czy bez?
Niektóre firmy zajmujące się wypożyczaniem samochodów ślubnych mają wliczoną w cenę szofera, który zawiezie nas do kościoła i na salę weselną. Możemy również w roli kierowcy obsadzić na przykład świadka czy świadkową.

Wystrój auta ślubnego
Samochód powinien wpisywać się w ogólny styl zarówno samego wesela, jak też kwiatowy wystrój sali weselnej. Jeśli korzystamy z usług florystki możemy poprosić ją, aby przygotowała dla nas, pasujące pod względem wizualnym, kwiatowe dekoracje, które umieścimy na samochodzie. 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
4 miesiace temu