Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Społeczność, life » ONE FITNESS w Galerii NOWY ŚWIAT w Rzeszowie

ONE FITNESS w Galerii NOWY ŚWIAT w Rzeszowie

    A A A Drukuj
                                  
2010-06-14 10:41, ostatnia aktualizacja 8 lat temu

Nowa marka na polskiej mapie klubów fitness „ONE - FITNESS & RELAKS PREMIUM CLUB” już w lipcu w Galerii NOWY ŚWIAT w Rzeszowie.


 

Nowa marka na polskiej mapie klubów fitness "ONE - FITNESS & RELAKS PREMIUM CLUB".

Nowa sieć klubów fitness projektuje swoje obiekty w najwyższej klasie PREMIUM. Filozofia firmy przewiduje oferowanie Klientom najwyższej jakości wyposażenia, unikalnych form treningowych, miłej atmosfery, inspirującego i relaksującego designu wnętrz, oczekiwanej intymności. Oferta kierowana jest do osób, które cenią w stylu życia jakość i innowacyjność. W klubach „ONE FITNESS” będą mogli doświadczyć prawdziwej integracji umysłu, ciała i ducha.
Na etapie powstawania klubów, „ONE FITNESS” współpracuje z uznanymi na rynku specjalistami w tym firmą o największym doświadczeniu w projektowaniu i doradztwie dla klubów fitness "o2sport", jednym ze światowych liderów w produkcji wyposażenia treningowego Nautilus Inc. oraz Schwinn Indoor Cycling, czołowym dostawcą akcesoriów treningowych Reebok Fitness oraz Escape Fitness. W klubach „ONE FITNESS” dla wszystkich Klientów przygotowywane są specjalne strefy wellness i spa oraz luksusowe szatnie, przebieralnie i łazienki. O dbałości o szczególny charakter naszych klubów świadczą również projekty oświetlenia wykonywane przez Philips Lighting Poland czy najwyższej jakości nawierzchnie podłóg dostarczane przez Nobless Polska oraz BSW GmbH. Przy projektowaniu klubów szczególny nacisk położony jest na kwestie rozwiązań ekologicznych, od energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych po ekologiczne materiały budowlane i farby.

Pierwszy klub sieci ONE FITNESS zostanie otwarty w lipcu 2010 w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie.

Na czystej i luksusowej powierzchni 1600 m2 znajdzie się aż siedem wydzielonych stref treningowych: siłownia i kardio, studio aerobik o powierzchni 200 m2, joga, studio rowerowe Indoor Cycling z multimedialnym systemem ACTIVIO, studio treningu personalnego, studio Reebok Fitness, studio Reebok Boxing. Wszystkie urządzenia kardio wyposażone będą w wbudowane ekrany TV. Urządzenia siłowe ONE to nowość w Polsce jak również pięć specjalistycznych treningów Nautilus Institute. Do dyspozycji Członków Klubu oddany zostanie sklep z artykułami i odzieżą fitness oraz firmową odzieżą outdoor, barek z produktami regeneracyjnymi, bezpłatna kawiarnia, klub zabaw dla najmłodszych, studio masażu, najnowsze solaria i sauny, strefa WiFi oraz pełna gama udogodnień w szatni i łazienkach.

Korzystanie z pełnej oferty klubu przez pierwsze 10 dni będzie całkowicie bezpłatne dla wszystkich chętnych. 
 
 
 
Użytkownik usunięty

Ostatnio przeglądający
 
kaprallex Napisz wiadomość
6 lat temu
via Napisz wiadomość
7 lat temu
englishforu Napisz wiadomość
7 lat temu
hej Napisz wiadomość
8 lat temu
miasto_rze Napisz wiadomość
8 lat temu
lillahouse Napisz wiadomość
8 lat temu
onefitness Napisz wiadomość
8 lat temu