Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Pomagaj » Orkiestrowe cięcie u fryzjerów w Rzeszowie!

Orkiestrowe cięcie u fryzjerów w Rzeszowie!

    A A A Drukuj
                                  
2016-01-05 17:43

Rzeszowscy fryzjerzy włączyli się w tegoroczną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę pieniądze za usługi fryzjerskie przekazane zostaną do orkiestrowej puszki.

- To niesamowite, że można usiąść na fryzjerskim fotelu, stać się piękniejszą albo piękniejszym, a jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! - mówi Jurek Owsiak, zachęcając do wizyty 10 stycznia w trzech salonach w Rzeszowie.

Salony ten biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP”, po raz 11-sty zorganizowanej przez kosmetyczną markę Kemon. W niedzielę, 10 stycznia, w dniu 24. Finału, do fryzjera przyjść może każdy, by poddać się dowolnemu zabiegowi - strzyżeniu, koloryzacji, pielęgnacji lub czesaniu. Fryzjerzy tego dnia pracować będą charytatywnie na rzecz Orkiestry, a ich klienci bezpośrednio zasilą znajdującą się w salonie orkiestrową puszkę.

W ubiegłorocznej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP” w salonach fryzjerskich udało się zebrać 125 tys. złotych, a we wszystkich dotychczasowych finałach - ponad 1,3 mln złotych.

- W niedzielę, dzień przeznaczony dla odpoczynku i rodziny, fryzjerzy będą w pocie czoła pracować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gdyby tylko czas i włosy mi pozwoliły, sam odwiedziłbym każdy z tych 120 orkiestrowych salonów. Liczę jednak, że piękne Polki i przystojni Polacy mnie w tym wyręczą! - do upiększenia swego wyglądu 10 stycznia zachęca Jurek Owsiak.

Grające z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy salony fryzjerskie w Rzeszowie to:
- FRYZJERNIA RZESZÓW, ul. 3 Maja 14a
- STYLOWNIA FRYZUR, ul. Matejki 12
- KREATOR STYLU, Al. Sikorskiego 2/5 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
Brak wyników.