Strona główna » Nie dotyczy » Ogłoszenia » Nauka – współpraca » pielęgniarki opieki długoterminowej domowej

pielęgniarki opieki długoterminowej domowej

A A A Drukuj

2013-06-17 15:03, wygasa 1 rok temu

opieka w domu pacjenta - zgodnie w wymogami i zaleceniami NFZ (max. 6 pacjentów)

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży usług medycznych, poszukujemy osób na stanowisko pielęgniarka opieki długoterminowej domowej.

Miejsce zatrudnienia:

·         praca na terenie danego powiatu (woj. podkarpackie )

Obowiązki:

·         opieka w domu pacjenta - zgodnie w wymogami i zaleceniami NFZ  (max. 6 pacjentów)

Wymagania:

·         wykształcenie zgodne z wymogami NFZ

·         min. 2 letnie doświadczenie w pracy w opiece w środowisku domowym,  w tym  praca w domu pomocy społecznej na stanowisku pielęgniarki

·         ukończone kursy/specjalizacje zgodne z wymogami NFZ

·         prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziane

Nasz klient oferuje:

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         zwrot kosztów dojazdu do pacjenta

·         neseser pielęgniarski z wyposażeniem

·         współpracę na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę

Jak podoba Ci się nowa odsłona portal HEJ.RZESZOW.PL?

Zobacz wyniki bez głosowania
Trwa pobieranie wyników głosowania. Proszę czekać...

Ostatnio czytający
Brak wyników.