Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Praca » PKO BP utworzy w Rzeszowie contact center. Zatrudni 250 ...

PKO BP utworzy w Rzeszowie contact center. Zatrudni 250 osób

    A A A Drukuj
                                  
2012-11-07 12:29

Nowy contact center oraz nowoczesne podwórko dla dzieci i młodzieży w galerii handlowej w Rzeszowie powstaną dzięki PKO Bank Polski.

W nowym contact center w Rzeszowie na początek przewidywane jest utworzenie do 150 (docelowo 250) nowych stanowisk pracy dla konsultantów, którzy obsługiwać będą klientów przez telefon, e-mail czy w formie videorozmowy. Uruchomienie planowane jest na II kwartał 2013 roku.

- Cieszę się, że PKO Bank Polski  zdecydował o utworzeniu placówki w naszym mieście. Dzięki temu młodzi ludzie zyskają szansę na zatrudnienie. To dla mnie, jako gospodarza miasta, niezwykle ważne – powiedział Prezydent Miasta, Tadeusz Ferenc.

Funkcjonujące już contact center PKO Banku Polskiego dedykowane są klientom indywidualnym, osobom korzystającym z bankowości prywatnej, a także korporacjom, małym i średnim firmom. 

– Oferta Banku jest bardzo szeroka, a wszystkie grupy naszych klientów oczekują, że większość ich spraw zostanie szybko i profesjonalnie załatwiona poprzez konsultanta bez potrzeby wizyty w oddziale. Rozwijamy contact center, stawiając na najwyższą jakość obsługi – mówi Zbigniew Jagiełło, Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego.

Z kolei Fundacja PKO Banku Polskiego jest strategicznym partnerem Stowarzyszenia SIEMACHA.
Na potrzeby wyposażenia nowoczesnej placówki dla dzieci i młodzieży w galerii handlowej Millenium Hall w formie darowizny przeznaczonych zostanie 250 tys. zł. Środki te będą wykorzystane na wyposażenie pracowni tematycznych: rozwoju społecznego, multimedialnej, edukacyjnej, muzycznej, kulinarnej oraz oddziału poradnictwa i terapii.

- SIEMACHA Spot to ogólnopolski projekt. Współczesne galerie handlowe, które przejmują wiele funkcji publicznych, a tym samym pretendują do roli alternatywnych centrów miejskich, muszą obok oferty komercyjnej wkalkulować w swoją działalność ofertę społeczną. Przestronne i zadaszone galerie, które stają się współczesnymi ulicami, muszą odważnie podjąć te same wyzwania, z którymi mierzą się nominalne ulice. Współpraca z Fundacją Banku jest dla nas wyjątkowo cenna i umożliwia realizację projektów napędzanych naszymi ideami – mówi  ks. Andrzej Augustyński, dyrektor generalny Stowarzyszenia SIEMACHA. 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
6 lat temu