Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Rzeszów » Pobili mężczyznę, żeby ukraść mu 20 zł. Sprawcy ...

Pobili mężczyznę, żeby ukraść mu 20 zł. Sprawcy zatrzymani

    A A A Drukuj
                                  
2014-01-22 10:29

Wczoraj przy ul. Asnyka w Rzeszowie policjanci zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę. Okazało, że został on pobity i okradziony przez trzech mężczyzn. Sprawcy za zrabowane 20 zł próbowali kupić piwo. Zostali zatrzymani.

Wczoraj około godziny 2.20 policjanci interweniowali przy ulicy Asnyka, gdzie miało dojść do pobicia. Dyżurny skierował tam policyjne patrole. Jeden z nich zauważył leżącego na chodniku mężczyznę. Do pobitego człowieka policjanci wezwali karetkę pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala.
 
Ze wstępnych ustaleń wynika, że pokrzywdzony został zaczepiony przez dwóch lub trzech mężczyzn, pobity przez nich i najprawdopodobniej okradziony. W tym czasie inne patrole poszukiwały już potencjalnych sprawców. O godzinie 2.40 dwóch podejrzewanych mężczyzn w wieku 30 i 24 lat, zatrzymali policjanci z wydziału wywiadowczo- interwencyjnego.
 
To oni najprawdopodobniej pobili i okradli pokrzywdzonego zabierając mu 20 złotych. Policjanci zatrzymali również trzeciego, 36-letniego mężczyznę, który mógł z nimi współdziałać.
 
Jak ustalili policjanci, krótko po zdarzeniu próbowali oni kupić w pobliskim sklepie piwo płacąc za nie banknotem 20-złotowym. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.
 
Funkcjonariusze ustalają teraz szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia. 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
4 lat temu