Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Koncerty » Podkarpaccy artyści zaśpiewali dzieciom i dla dzieci ...

Podkarpaccy artyści zaśpiewali dzieciom i dla dzieci FOTO

    A A A Drukuj
                                  
2012-12-22 13:16, ostatnia aktualizacja 6 lat temu

Koncert kolęd i pastorałek pod hasłem „Ponad podziałami odbył się wczoraj w Teatrze Maska. Do śpiewania na bis artyści zaprosili na scenę dzieci. – Ten koncert jest dla Was! – zachęcał Arek Kłusowski - pomysłodawca koncertu.


 

Zawsze ilekroć na scenie pojawiają się artyści z Rzeszowskiej Grupy Artystycznej przez publiczność przebiega dreszcz – są tak energetyczni, radośni i wspaniali, że udziela się to każdemu. – Chyba należą im się dodatkowe brawa. W końcu dzisiejsi wykonawcy to przyszłość podkarpackiej sceny muzycznej – mówił pod koniec koncertu „Aro” Kłusowski, główny pomysłodawca i organizator. Rozległy się burzliwe i w pełni zasłużone oklaski. My dodamy od siebie, że z naszych artystów możemy być naprawdę dumni - są utalentowani i pełni dobrej woli.

Wczorajszy koncert kolęd i pastorałek pod hasłem „Ponad podziałami” był nie tylko fantastycznie przygotowany i zrealizowany, ale też odbył się w szlachetnym celu – żeby wspomóc Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Biletem wstępu były bowiem dobrowolne datki na rzecz hospicjum. Dodatkowo koncertowi towarzyszył dwudniowy kiermasz ozdób świątecznych,  z którego dochód również zostanie przeznaczony na hospicyjną działalność.

- Mam nadzieje, że w tym okresie przedświątecznym uda nam się pobudzić mieszkańców Rzeszowa do działania i otworzyć ich na drugiego człowieka – mówił przed koncertem Arkadiusz Kłusowski. Panie Arku udało się! Ze swojej strony możemy tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów!

ZOBACZ FOTO Z KONCERTU

BM 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
6 lat temu
hej Napisz wiadomość
6 lat temu