Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Pomagaj » Pokaż innym jak pomagasz! Weź udział w akcji ...

Pokaż innym jak pomagasz! Weź udział w akcji #dobrowracaUR

    A A A Drukuj
                                  
2016-12-01 12:16

Samorząd Studentów UR już po raz drugi rozpoczyna akcję #dobrowracaUR. Celem przedsięwzięcia jest promowanie wszelkiego rodzaju akcji charytatywnych wśród studentów.

Zasady są proste, wystarczy dodać zdjęcie nawiązujące do motywu przewodniego na swój instagram i otagować go #dobrowracaUR. Na najbardziej kreatywne zdjęcia czekają podwójne zaproszenia do kina, pendrive'y, krówki i inne samorządowe gadżety.

Wielu studentów udziela się charytatywnie, alę się tym nie obnosi. Chcemy to zmienić i zachęcamy do robienia sobie zdjęć m.in. przy okazji zanoszenia prezentów dla dzieci, pakowania szlachetnej paczki czy podczas spotkania z mikołajem. To działa jak domino, jeżeli jedna osoba da coś od siebie to pójdą za nią kolejne, a instragram bardzo nam to umożliwia. Do tego właśnie nawiązuje tegoroczne motto "pokaż innym jak pomagasz!" - mówi Rzecznik Prasowy SSUR Marta Guziakiewicz

Akcja trwa przez cały rok kalendarzowy i nasila się w okresie bożonarodzeniowym, kiedy to społeczeństwo jest bardziej wrażliwe na potrzeby otoczenia. 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
2 lat temu