Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Rzeszów » Policjanci udaremnili próbę samobójczą

Policjanci udaremnili próbę samobójczą

    A A A Drukuj
                                  
2017-04-18 14:28

W piątek 14 kietnia policjanci interweniowali przy ulicy Piłsudskiego, gdzie według zgłoszenia mężczyzna zamierzał targnąć się na swoje życie.

W piątek około godz. 18:30 policjanci zostali zawiadomieni o mężczyźnie, który grozi, że skoczy z mostu przy ul. Piłsudskiego. Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili, że stojący po zewnętrznej stronie barierki mężczyzna grozi, że skoczy do wody. W tym czasie rozmawiał z nim świadek sytuacji.

Stojącym na moście mężczyzną okazał się 37-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policjanci zabezpieczyli krańce mostu i wezwali na miejsce na miejsce służby ratownicze. Ponieważ prowadzone rozmowy nie dały rezultatu, a mężczyzna nie pozwolił zbliżyć się do siebie, na miejsce wezwano zespół policyjnych negocjatorów.

Podjęte przez nich negocjacje okazały się skuteczne. Mężczyzna pozwolił podejść do siebie policjantom. Funkcjonariusze pomogli mu wejść na chodnik. Następnie wspólnie z negocjatorem udał się do karetki pogotowia. Ponieważ okazało się, że jest pod wpływem alkoholu, po badaniu został izolowany w izbie wytrzeźwień 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
11 miesięcy temu