Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Rzeszów » Poszukiwania w Wisłoku. Zaginęło dwoje nastolatków!

Poszukiwania w Wisłoku. Zaginęło dwoje nastolatków!

    A A A Drukuj
                                  
2017-05-15 18:03

Policja i straż pożarna prowadzą poszukiwania dwójki nastolatków. Jest podejrzenie, że doszło do utonięcia w Wisłoku w Rzeszowie.

Pierwszym poszukiwanym jest 17-letni uciekinier z ośrodka wychowawczego, który w Rzeszowie miał napaść na kobietę. Następnie zaczął uciekać także policjantom. Wskoczył do Wisłoka, mundurowi nie zdołali go wyciągnąć, porwał go nurt rzeki. Jest poszukiwany od kilku dni.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionej Pauliny Szczygieł, 18-letniej mieszkanki Rzeszowa. Zaginiona, w piątek 5 maja br. wyszła z domu. Do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ratownicy sprawdzają czy nie doszło do jej utonięcia w Wisłoku.

Zaginiona Paulina Szczygieł
Rysopis: wzrost około 160 cm, waga ok. 50 kg szczupła budowa ciała, włosy ciemy blond - długie sięgajace do połowy pleców, oczy – niebieskie, twarz owalna, uszy przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.

Ubiór: Zaginiona najprawdopodobniej ubrana była w spodnie jeans koloru niebieskiego lub czarnego, grafitową kurtkę do pasa, buty ciemne typu adidasy.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą mieć wiedzę co do miejsca jej przebywania prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3310 lub 997. 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
11 miesięcy temu