Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Boks i sporty walki » Powrót Artura Szpilki: W ringu jestem hetmanem!

Powrót Artura Szpilki: W ringu jestem hetmanem!

    A A A Drukuj
                                  
2011-06-16 11:25

- Już się nie mogę doczekać wyjścia na ring, to jest to! - mówi Artur Szpilka, który 25 czerwca na gali „Wojak Boxing Night” w Rzeszowie wejdzie między liny po raz pierwszy od blisko dwóch lat.

- Chcę znów poczuć tę adrenalinę Nie będę się starał na siłę wygrać przed czasem, ale jak wyjdzie, to wyjdzie – dodaje podekscytowany bokser.

Uznawany za jeden z największych talentów bokserskich młodego pokolenia „Szpila” ostatnie 18 miesięcy spędził w więzieniu, odsiadując wyrok za udział w bójce, ale jak zapewnia, teraz pięści zamierza używać wyłącznie w ringu. - Mam jasny cel, zostać mistrzem świata wagi ciężkiej – przekonuje w rozmowie z ringpolska.pl 22-latek z Wieliczki, który za kratkami stał się zapalonym szachistą. - Mamy teraz w gymie kącik szachowy i prawie po każdym treningu z kimś gram. A wiecie, jaką figurą jestem w ringu? Hetmanem! - dodaje z uśmiechem Szpilka.

- W Rzeszowie na gali Dawida pokażę dobry boks, już nawet wiem, jaką akcją chcę skończyć walkę! Przyjdźcie, a sami się przekonacie - zaprasza „Szpila”.

W pojedynku wieczoru rzeszowskiej imprezy Dawid Kostecki zaboksuje o pasy WBC Baltic i WBA Inter-Continental wagi półciężkiej z Lolengą Mockiem. Wystąpią ponadto: Andrzej Wawrzyk, Damian Jonak i Łukasz Maciec. 
 
 

Artykuł dodał:
hejowiec Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hejowiec Napisz wiadomość
7 lat temu