Do tragicznego w skutkach pożaru doszło wczoraj w miejscowości Zgłobień. W wyniku pożaru budynku mieszkalnego śmierć poniósł mężczyzna, prawdopodobnie 47-letni właściciel domu.
Wczoraj około godz. 17.40 w miejscowości Zgłobień doszło do pożaru budynku mieszkalnego. W trakcie gaszenia pożaru strażacy ujawnili wewnątrz budynku nadwęglone zwłoki nieznanej osoby. Na miejsce przybyli policjanci, prokurator oraz biegli z zakresu medycyny sądowej i pożarnictwa.
- Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia, do pożaru mogło dojść w wyniku zapalenia się elementów drewnianych od kuchenki gazowej. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności powstania pożaru oraz określenia przyczyny śmierci i potwierdzenia tożsamości ofiary- informuje rzeszowska policja.
KK