Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Rzeszów » Prosty sposób na zakorkowanie ważnego wylotu z ...

Prosty sposób na zakorkowanie ważnego wylotu z Rzeszowa…

    A A A Drukuj
                                  
2012-05-10 13:43

Wystarczy w wąskim gardle postawić zepsutą ciężarówkę.

Dzisiaj rano zupełnie stanęła ulica Warszawska. Najpierw w kierunku Warszawy, a po chwili także w kierunku centrum miasta. Kierowcy przerzucili się na trasę na Jasionkę i… tam też zrobiło się ciasno.

Około 2 kilometrów miał korek, który rano ustawił się na wylocie z Rzeszowa w kierunku Warszawy. Przy wjeździe do Zaczernia zepsuła się ciężarówka. Pech chciał, że utknęła w miejscu, w którym jest wąsko i ciężko było ją wyminąć. Samochody w korku stały już w połowie ulicy Warszawskiej.

Ale to nie wszystko. Po chwili stanął także wjazd do Rzeszowa od Zaczernia. Co tylko utrudniło omijanie uszkodzonej ciężarówki. Na Warszawskiej doszło do kolizji trzech aut osobowych.

Jakby tego było mało to w korku za ciężarówką zanotowano wypadek z udziałem kilku pojazdów: ciężarówek i osobówek. W efekcie wylot z Rzeszowa na Warszawę chwilami był całkowicie zablokowany.

Ci kierowcy, którzy posiadają radio CB i słyszeli co się dzieje na Warszawskiej, ruszyli w kierunku Jasionki. W efekcie tam też zrobiło się ciasno. – Jak tak porobi się przy Euro, to utkniemy w takich korkach na wiele godzin – ktoś skomentował właśnie na CB…

PC 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
6 lat temu
hejowiec Napisz wiadomość
6 lat temu