Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Pomagaj » Przyjdź na koncert i pomóż chorej na raka Karolince

Przyjdź na koncert i pomóż chorej na raka Karolince

    A A A Drukuj
                                  
2015-05-27 13:48, ostatnia aktualizacja 3 lat temu

Ratatam i Karczmarze NaNowo już w najbliższą sobotę 30 maja 2015 r. zagrają na specjalnym koncercie charytatywnym dla chorej 1,5 rocznej Karolinki. Koncert odbędzie się w rzeszowskim WDK o godzinie 18:00.

Dziewczynka z Rzeszowa choruje na śmiertelnego raka mózgu o nazwie Choroid plexus carcinoma. Na jej leczenie za granicą potrzeba 400 000 zł.

Karolinka Sanchez Ślemp jest słodkim dzieckiem, które wkrótce po swoich pierwszych urodzinach zostało zaatakowane przez raka mózgu o nazwie Choroid plexus carcinoma. Przeszła już dwie chemioterapie w Polsce. Na tym jednak kończą się możliwości leczenia w naszym kraju. Karolinka ma szansę wygrać z rakiem, jeśli jak najszybciej uda uzbierać się 400 000 zł na leczenie za granicą.

Ponieważ dziewczynka jest córką skrzypaczki pochodzącej z Rzeszowa, jej przyjaciele postanowili pomóc w uzbieraniu potrzebnej kwoty i zorganizowali wyjątkowy koncert charytatywny.

Impreza odbędzie się najbliższą sobotę 30 maja 2015 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Na scenie wystąpi zespół Ratatam i Karczmarze NaNowo. Bilety cegiełki będzie można kupić przed koncertem. Cała zebrana kwota przeznaczona zostanie na kosztowne leczeniem Karolinki.

Celem imprezy jest zbieranie 400 000 zł na leczenie Karolinki – córki Kasi Ślemp de Sanchez – skrzypaczki Filharmonii Gorzowskiej i United Chamber Orchestra. Karolinka jest w trakcie chemioterapii, ale poza tym polska służba zdrowia nie widzi możliwości dalszej pomocy dziewczynce w Polsce. Dlatego jej rodzice przygotowują się do wyjazdu do jednej ze specjalistycznych klinik poza granice naszego kraju. To wiąże się z ogromnymi kosztami, których sami nie są w stanie pokryć. Każda pomoc okazana z serca, a co najważniejsze szybko może więc ocalić życie dziecka!

Leczenie dziecka można wspomóc także za pośrednictwem strony zrzutka.pl/karolinkasanchezslemp. Cały czas akcja wspierana jest poprzez aukcje i profil na Facebooku (www.facebook.com/pomozmykarolince). 
 
 

Artykuł dodał:
mbado Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
mbado Napisz wiadomość
3 lat temu