Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Piłka nożna » PZPN przesuwa wznowienie ligi!

PZPN przesuwa wznowienie ligi!

    A A A Drukuj
                                  
2011-03-02 10:36

Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się przełożyć 18. kolejkę II ligi piłkarskiej na początek kwietnia. Liga wznowi się zatem dopiero 12 i 13 marca.

Decyzją Wydziału Gier przy PZPN 18. kolejka II ligi piłki nożnej została przesunięta na środę 6 kwietnia. Tym samym runda wiosenna sezonu 2010/11 rozpocznie się od kolejki 19., w której Stal Sandeco Rzeszów zmierzy się na własnym obiekcie z Okocimskim Brzesko. Drużyna ta ma dokładnie taką samą liczbę punktów co Stal – 24. W ligowej hierarchii znajduje się jednak o jedno oczko niżej. Spotkanie, które zostanie rozegrane 12 marca o godzinie 15:00 będzie zatem okazją do szybkiego skoku wzwyż.

Z kolei Resovia Rzeszów, która miała już w najbliższy weekend grać z Motorem Lublin podejmie wyzwanie z Sokołem Sokółka. Drużyna ma cztery punkty mniej niż pasiaki i zajmuje 13. pozycję w tabeli.

O decyzję odwołania gry już w najbliższy weekend wniosły do PZPN wszystkie kluby grające w II lidze wschodniej. Wciąż panujące silne mrozy sprawiły, że murawa jest twarda, przez co gra byłaby niebezpieczna dla zawodników. Ponadto nie wszystkie boiska są wyposażone w podgrzewaną płytę, trawa wciąż przykryta jest więc śniegiem i oblodzeniami.

W Rzeszowie mają nadzieję, że temperatury w przeciągu najbliższego tygodnia wzrosną i nie będzie już konieczności ponownego przekładania startu rundy rewanżowej. Ewentualność taka jednak wciąż występuje. 
 
 

Artykuł dodał:
hejowiec Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
Brak wyników.