Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Lokalne firmy » Rewolucja w szkołach jazdy w Rzeszowie!

Rewolucja w szkołach jazdy w Rzeszowie!

    A A A Drukuj
                                  
2015-12-15 12:35, ostatnia aktualizacja 3 lat temu

Szkoły jazdy w całej Polsce a także w Rzeszowie dołączają do opcji możliwości wynajmu samochodów zastępczych dla ośrodków Szkolenia Kierowców opłacanych z OC sprawcy.

Jest to rozwiązanie o tyle bezpieczne i wygodne jak i optymalizujące koszty prowadzenia biznesu związanego właśnie z nauką jazdy.

Auto zastępcze do nauki jazdy jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które skupiają się na tym, aby przekazywać wiedzę w prowadzeniu pojazdów mechanicznych osobom w wieku, w którym prawo pozwala uzyskać takie uprawnienia. Zastępcza Elka jest rozwiązaniem bezpłatnym, które w razie kolizji spowodowanej przez sprawcę wypadku powoduje, iż maszyna (samochód specjalistyczny) jest dostarczana i wynajmowana bezpłatnie dla ośrodka szkolenia kierowców na czas reperacji auta poszkodowanego w wypadku.

Ponieważ opłata za wynajęcie jest ściągana z OC sprawcy takowej kolizji, szkoła jazdy sama w sobie nie pokrywa żadnych kosztów związanych z dostarczeniem czy też użytkowaniem takiej maszyny.

Co więcej, jak podkreśla nas ekspert Krystian Marudow z firmy ZastepczaElka.pl:

“Auto zastępcze do nauki jazdy jest dostarczane w naszej firmie do ośrodka szkoleniowego bezpłatnie w ramach kwoty opłacanej przez ubezpieczyciela OC sprawcy wypadku. Samochód dostarczany jest w perfekcyjnym stanie technicznym z pełnym wyposażeniem oraz pełnym zbiornikiem LPG. Nasze samochody wyposażone w LPG są jednymi z najbardziej oszczędnych maszyn, które można wykorzystać właśnie w ośrodkach Szkolenia Kierowców. Dzięki niezawodności i ekonomiczności oraz bezpłatnemu okresowi wynajmu nasza oferta jest jedną z najbardziej atrakcyjnych dla wszystkich szkół nauki jazdy, które doznały szkody związanej z wypadkiem komunikacyjnym.”


Dodatkowym atutem przemawiającym za korzystanie z usług wynajmowania samochodów zastępczych dla szkół nauki jazdy jest pomoc prawna firmy pana Krystiana, która pozwala bardzo sprawnie, bezproblemowo i co najważniejsze bezkosztowo przeprowadzić całą procedurę prawną związaną z wynajęciem takiego samochodu, dostarczeniem pod wskazany adres oraz uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela, czyli firmy, w której ubezpieczony sprawca wypadku posiadał polisę.

Odpowiedzialność za wypadek oczywiście spoczywająca na sprawcy takiej kolizji powoduje, iż Ośrodek Szkolenia Kierowców nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą i dostarczaniem samochodu zastępczego. Jest to najszybszy, najbezpieczniejszy i najbardziej wydajny proces, w którym szkoła nauki jazdy nie notuje strat związanych z przestojem i oczekiwaniem na samochód, który pozostaje w warsztacie naprawczym. Ponadto dostosowanie samochodów do najwyższych kryteriów i restrykcji związanych z bezpieczeństwem powoduje, iż samochody zastępcze dla OSK są doskonałym remedium na generowanie zysku w szkole jazdy pomimo braku narzędzia do pracy.

Jak pokazują badania i raporty, ilość kolizji drogowych rośnie wraz ze wzrostem ilości maszyn poruszających się po Polskich drogach.

Warto zawczasu rozważyć zatem opcję podpisania długoterminowej, bezkosztowej umowy, w której zabezpieczona będzie najważniejsza rzecz w szkole nauki jazdy - samochód dla kursantów. 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
3 lat temu
pozycjonowanie Napisz wiadomość
3 lat temu