Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Piłka nożna » Rezerwy Stali: porażka na koniec sezonu

Rezerwy Stali: porażka na koniec sezonu

A A A Drukuj

2012-06-19 11:09

Ostatni mecz klasy okręgowej i porażka zespołu rezerw Stali Rzeszów. Przegrana 1:4 i ostatecznie kiepski bilans bramkowy w całym sezonie.

Piłka nożna, klasa okręgowa
Głogovia Głogów Małopolski  -  Stal Rzeszów II  4:1 (0:0)

Stal II: Kaszuba (75. Baran) - Sowa (55. Świder), Cymerys, Bukowski, Łagowsk i (80. Janeczek) - Kozak, Jakubowski, Kitor, Więcek (60. Banaś) - Bukała (46. Murias), Szymański.

Ostatnie spotkanie w sezonie miało być ładnym podsumowaniem tych rozgrywek. Przejażdżka do pobliskiego Głogowa mogła przynieść zwycięstwo, które mogło poprawić nastroje zespołu na koniec sezonu. Mogło, ale nie przyniosło, bo rzeszowianie tylko w pierwszych 15 minutach przeważali na boisku. Później, mając już tylko pojedyncze okazje do strzelenia bramki, łatwo oddawali pole, pozwalali gospodarzom na coraz odważniejsze zapędy pod własną bramkę.

Choć pierwsza połowa zapisała się z kilkoma ciekawymi akcjami po obydwu stronach, bramek ostatecznie nikt nie zobaczył. Prawdziwe strzelanie rozpoczęło się dopiero w drugiej połowie. Osiem minut po wznowieniu gry padła pierwsza bramka. Kolejne minuty to kolejne trafienia – aż do staniu 4:0. Już po pierwszej straconej bramce z piłkarzy Stali wyraźnie uszło powietrze. Mobilizacja w ostatnich minutach przyniosła jednak honorowe trafienie Kitora.

Ostatecznie rezerwy Stali zakończyły sezon z 39 punktami na koncie. Tutaj statystyki nie są najlepsze: 13 przegranych, 6 remisów i 11 zwycięstw. Efekt? Bilans bramkowy także jest niekorzystny. Na 54 strzelone bramki w sezonie, rezerwy Stali straciły 58 bramek.