Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Piłka nożna » Roman Borawski został szkoleniowcem piłkarskiej ...

Roman Borawski został szkoleniowcem piłkarskiej Resovii Rzeszów

    A A A Drukuj
                                  
2013-07-04 15:24

Trener juniorów Stali Mielec przenosi się do Rzeszowa.

Resovia Rzeszów nie otrzymała licencji na grę w piłkarskiej II lidze wschodniej, później też licencji na II ligę – choć ta kwestia pozostaje jeszcze otwarta, Resovia czeka na orzeczenie Komisji Odwoławczej. Po tym fakcie klub z Rzeszowa opuścił sztab szkoleniowy – Tomasz Tułacz z Jakubem Kulą i Robertem Mazurem przenieśli się do Siarki Tarnobrzeg. Resovią opuszczają także hurtowo piłkarze.

Klub z Rzeszowa szukał więc szkoleniowca, który podejmie się budowy nowej drużyny. Było kilka kandydatur, ostatecznie trenerem Resovii Rzeszów wybrany został Roman Borawski, który w minionym sezonie prowadził w lidze makroregionalnej zespół juniorów młodszych Stali Mielec. Taką informację podają dzisiaj rzeszowskie media.

Borawski jako trener seniorów prowadził Ikarusa Tuszów Narodowy i Dromadera Chrząstów, z którym awansował do IV ligi. Jednak władze klubu z Chrząstowa nie zgłosiły zespołu do rozgrywek.

Mielczanin jest także trenerem drugiego znanego rzeszowskiego klubu piłkarskiego. Stal Rzeszów od wiosny prowadzi Krzysztof Łętocha. Z dużym zainteresowaniem spotkało się także przejście całego poprzedniego sztabu Resovii do Siarki, sztabu złożonego z mielczan.

hm 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
vvportero Napisz wiadomość
5 lat temu