Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Rower » Rowerowa Gra Miejska THE TWINS - II edycja rusza! Trwają ...

Rowerowa Gra Miejska THE TWINS - II edycja rusza! Trwają zapisy

    A A A Drukuj
                                  
2014-03-18 11:39, ostatnia aktualizacja 4 lat temu

Centrum Sportu i Rekreacji przy Uniwersytecie Rzeszowskim zaprasza na II edycją Rowerowej Gry Miejskiej - THE TWINS rozgrywanej w przestrzeni miejskiej miasta Rzeszowa. Gra już 9 kwietnia!

Gra stanowi połączenie elementów rozrywki, krajoznawstwa, turystyki oraz harcerskich podchodów. Uczestnicy startują w zespołach wyłącznie 2-osobowych.

Wpisowe w wysokości 10 zł od zespołu należy wpłacić do 28 marca br. Wszystkie zespoły otrzymują dyplomy potwierdzające uczestnictwo, a dla najlepszych 3 drużyn nagrody oraz dyplomy!

- Zapisy rozpoczęły się 10 marca. Wciąż można się zapisywać, ale liczba miejsce jest ograniczona – mówi Marta Tabaczyńska z Centrum Sportu i Rekreacji URZ. Tegoroczna edycja THE TWINS odbędzie się 9 kwietnia od godz. 12 przy CSiR UR przy ul. Ćwiklińskiej 2, bud. D1 119 a.

Zajrzyj na oficjalną stronę wydarzenia

Dodatkowe informacje odnośnie zgłoszeń, opłat startowych i wszystkich innych szczegółów, a dla zdecydowanych zapisy:
m.tabaczynska@wp.pl
CSiR UR ul. Ćwiklińskiej 2, bud. D1 119 a
530 195 142 - mgr Marta Tabaczyńska


GRA MIEJSKA to pewnego rodzaju zabawa, a nie wyścig dzięki czemu uczestnicy w pełni mogą skupić się na wykonywaniu poszczególnych zadań. Każde zadanie jest ze sobą powiązane - co oznacza, iż do końca nikt nie wie gdzie znajduje się kolejny punkt kontrolny - trzeba rozwiązać np. łamigłówkę, wykonać określone zadanie, aby uzyskać informację o dalszym przebiegu trasy od sędziego.

Znajomość Rzeszowa nie jest obowiązkowa ponieważ każda drużyna dostanie niezbędne wskazówki (fragmenty scenariusza oraz fragmenty mapy Rzeszowa) niezbędne do odnalezienia kolejnych punktów, dzięki czemu tego rodzaju „gry” pozwalają lepiej poznać przestrzeń miejską dla jej uczestników.

Zakończeniem większości gier jest spotkanie integracyjne dla jej uczestników. W tym wypadku będzie to ognisko / grill. 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
4 lat temu