Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Inne » Ruszyła sprzedaż karnetów na 25. Rajd Rzeszowski

Ruszyła sprzedaż karnetów na 25. Rajd Rzeszowski

    A A A Drukuj
                                  
2016-07-16 12:10

Automobilklub Rzeszowski wraz z firmą Top Racing, partnerem komercyjnym 25. Rajdu Rzeszowskiego, uruchomił sprzedaż biletów na odbywającą się w pierwszy weekend sierpnia polską rundę Rajdowych Mistrzostw Europy.

Przedsprzedaż biletów prowadzona będzie za pośrednictwem sklepów internetowych gadzetyrajdowe.pl oraz topracingshop.pl.

Dla kibiców z zagranicy przygotowano dystrybucję na cały świat za pośrednictwem sklepów topracingshop.com i rallymerchandise.eu (język angielski), topracingshop.de (język niemiecki) oraz motorsportshop.ru (język rosyjski).

Podczas trwania rajdu karnety będą dostępne także w Rzeszowie w Punktach Informacji Kibica zlokalizowanych w Centrum Handlowym Millenium Hall oraz przy wejściu do Parku Serwisowego w Hali Podpromie.

Cała trasa oraz Park Serwisowy tegorocznego Rajdu Rzeszowskiego jest biletowana. Podstawowy, obowiązujący przez 3 dni karnet Rally Pass kosztuje 59 zł i składa się z plastikowej karty Rally Pass, Mapy Rajdu, smyczy z logo Rajdu Rzeszowskiego oraz nalepki pamiątkowej.

Dla bardziej wymagających kibiców przygotowano karnet Rally Pass VIP w cenie 249 zł. On również obowiązuje przez 3 dni i składa się plastikowej karty Rally Pass VIP, Mapy Rajdu, smyczy z logo Rajdu Rzeszowskiego, dwóch nalepek pamiątkowych oraz nalepki wjazdowej VIP. Nalepka ta upoważnia do wjazdu za blokady policyjne i dojazdu pod sam odcinek specjalny. Dodatkowo posiadacze Rally Pass VIP będą mogli skorzystać z parkingu VIP oraz wejść do specjalnej strefy VIP na Super OS w Rzeszowie. Na zakup biletów powyżej 200 zł obowiązuje darmowa wysyłka kurierem na terenie Polski.

Automobilklub Rzeszowski wspólnie z firmą Top Racing przygotował w tym roku ponad trzydzieści stref dla kibiców na odcinkach specjalnych. Każda ze stref kibica została dobrana pod kątem widowiskowości oraz łatwego dojazdu. Tegoroczne strefy kibica wyposażone będą w toalety przenośne, na części z nich przygotowane będą także punkty gastronomiczne.

Firma Top Racing, tegoroczny partner komercyjny 25. Rajdu Rzeszowskiego, jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem i posiada 10-letnie doświadczenie w organizacji rajdów oraz przygotowaniu stref dla kibiców na różnorodnych imprezach motorsportowych. Top Racing jest także największym w Polsce importerem i dystrybutorem oficjalnych gadżetów zespołów Formuły 1, teamów rajdowych oraz akcesoriów do sportów motorowych.

Wszystkie dodatkowe informacje dla kibiców wybierających się na 25. Rajd Rzeszowski można uzyskać na specjalnej infolinii Top Racing dla kibiców: tel. 733 100 702,  czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 18. Pytania można zadawać także na adres e-mail: kibice@rajd.rzeszow.pl 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
Brak wyników.