Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Piłka siatkowa » Rzeszów szykuje się na finał PlusLigi. W Rynku stanie ...

Rzeszów szykuje się na finał PlusLigi. W Rynku stanie telebim!

    A A A Drukuj
                                  
2012-04-20 14:40

Całe miasto żyje meczem Asseco Resovia – Skra Bełchatów!

Przypomnijmy, że w tym tygodniu w dwóch pierwszych rozegranych w Bełchatowie meczach finału PlusLigi siatkarzy Resovia pokonała wielkiego faworyta Skrę Bełchatów. W rywalizacji do trzech zwycięstw o tytuł Mistrza Polski prowadzi 2:0. I teraz we własnej hali stanie przed wielką szansą wywalczenia historycznego tytułu krajowego czempiona.

Pierwszą okazję będzie miała w sobotę wieczorem, mecz na Podpromiu rozpocznie się o 18:00. Jeśli się nie uda, to kolejne spotkanie zaplanowane zostało w Rzeszowie w niedzielę.

Hala na Podpromiu nie pomieści wszystkich zainteresowanych tymi widowiskami, choć można w ciemno spodziewać się tam kompletu 4500 widzów. Dlatego błyskawicznie magistrat wspólnie z klubem zaczęli starać się o zgodę na pokazanie finału na telebimie. Taka zgoda od Polsatu, który transmituje ligę, jest. Telebim o powierzchni 12 metrów kwadratowych stanie przy ratuszu w Rynku. Będzie można zobaczyć sobotni pojedynek, a także ewentualny niedzielny.

Planowana jest także ewentualna feta z okazji zdobycia mistrzowskiego tytułu. Wiadomo już, że siatkarze mają pojawić się w Rynku w towarzystwie prezydenta miasta, sponsorów, działaczy. Ale nikt jeszcze nie zdradza szczegółów by… nie zapeszać. Tytuł Mistrza Polski dla Resovii jeszcze faktem przecież nie jest.

PC 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
6 lat temu